Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 1. 8. 2017, 11.13

U nás parádně fouká takže je venku příjemně, já bych šla někam do lesa

Lenka Hermanová (Lenourecek)

Lenourecek, 1. 8. 2017, 12.43

V lese by mohlo být příjemně

Janako

Janako, 1. 8. 2017, 10.33

My jsme venku na zahrade v bazenku. Jinak nekam do stinu do parku.

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 8. 2017, 10.32

Malemu napustim vodu a bude se koupat

nela škrhová (nellys)

nellys, 1. 8. 2017, 10.03

Děti už jsou na zahradě, zatím tam není takový hic, já vařím. Přes poledne budem doma a odpo děti v bazénu na zahradě a až se vrátí manžel z práce, tak se možná nechá přemluvit,že bysme se zajeli vykoupat do Plumlova na přehradu,ať z toho něco máme i my dospělí, protože na zahradě mají děcka jem takový ten obdélníkový bazén cca 2 m na délku, takže na jejich řádění super,ale pro dospělého tak na sednutí

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.30

Zahradu závidím

nela škrhová (nellys)

nellys, 1. 8. 2017, 10.33

Jj, pro mě je zahrada k nezaplacení! V době kdy jsme bydleli ve městě v bytě mi hrozně chyběla

patricia077

patricia077, 1. 8. 2017, 10.36

zahrada je super, já právě nadávala jak min týden v kuse lilo že nemůžeme ven teď jsme venku dost ale ve stínu nechci aby děcka dostala upal nebo úžeh

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.36

Taky mi hrozně chybí vyrůstala jsem na dedine v domečku, občas k našim jedeme na víkend někdy přes tyden.. Je to úplně o něčem jiném malý se vyblbne a je spokojený

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 20.20

Já bych také chtěla zahradu už jen kvůli synovi ...

patricia077

patricia077, 1. 8. 2017, 10.36

vaření v tom vedru taky nic moc mamka má dovku ale od rána nákup uvařit děti furt hlad vyprat nafouknout bazén atd do toho park houpačka bazén uf je ale dost vítr

nela škrhová (nellys)

nellys, 1. 8. 2017, 11.04

Jj,vaření je taky "výživné." I u nás fučí,ale aspoň že tak,jinak by to vedro bylo fakt k padnutí...

patricia077

patricia077, 1. 8. 2017, 11.06

přesně akorát mi ted ulítl dětský bazének chtěla jsem ho jít přifouknout

Lenka Hermanová (Lenourecek)

Lenourecek, 1. 8. 2017, 12.46

My máme na zahradě vaničku, takže do té si leda stoupnu

patricia077

patricia077, 1. 8. 2017, 9.59

Dnes hlásí vysokou zátěž my se teda koupeme a na nákupu jsem byla hodně brzo ráno a čekala doslova až otevřou nedá se to

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.30

Už je tam pěkně hnusně ?

patricia077

patricia077, 1. 8. 2017, 10.35

jj mě chytla hlava těšila jsem se na sluníčko ale toto je i na mne moc

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 1. 8. 2017, 9.49

My uzjsme venku jsme,je zatím příjemně .

Anna K.

Anna K., 1. 8. 2017, 9.21

Na procházku bych šla až na večer. škoda že nemůžete k vodě, pro nas bazén na zahradě je dneska odpoledne jasná volba

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.31

Je to škoda no ..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 9.17

Včera jsme byli celý den u vody a manžel se trochu připálil, tak dneska dáme asi jenom synovi bazének na balkon a možná večer půjdeme do parku tam je dost stromů

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.31

V parku bude fajn to je fakt

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 10.33

Je tu hodně stromů tak je to skoro jak v lese ? ale i les máme kousek

Blanka Široká (Blankasiro)

Blankasiro, 1. 8. 2017, 8.59

Taky bych zamirila do lesa spíše po ránu a pak k večeru. Dětem vymyslíme nejake vodní hry aspoň doma přes ten největší larak

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 1. 8. 2017, 8.47

Ven chodime...v podstaze sme doma malo..ted sem jen dokoupila zradlo a beru decka na koupak...to same i zitra a ve ct jen bazen na zahrade.pac mam pozvame matky na chlastanii a oslavuu;))

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.32

Tak si to užijte není nad zahradu tam je člověk může vypustit