Lenourecek, 1. 8. 2017, 12.43
V lese by mohlo být příjemně
Janako, 1. 8. 2017, 10.33
My jsme venku na zahrade v bazenku. Jinak nekam do stinu do parku.
L.janicka.l, 1. 8. 2017, 10.32
Malemu napustim vodu a bude se koupat
Děti už jsou na zahradě, zatím tam není takový hic, já vařím. Přes poledne budem doma a odpo děti v bazénu na zahradě a až se vrátí manžel z práce, tak se možná nechá přemluvit,že bysme se zajeli vykoupat do Plumlova na přehradu,ať z toho něco máme i my dospělí, protože na zahradě mají děcka jem takový ten obdélníkový bazén cca 2 m na délku, takže na jejich řádění super,ale pro dospělého tak na sednutí
Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.30
Zahradu závidím
patricia077, 1. 8. 2017, 10.36
zahrada je super, já právě nadávala jak min týden v kuse lilo že nemůžeme ven teď jsme venku dost ale ve stínu nechci aby děcka dostala upal nebo úžeh
Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.36
Taky mi hrozně chybí vyrůstala jsem na dedine v domečku, občas k našim jedeme na víkend někdy přes tyden.. Je to úplně o něčem jiném malý se vyblbne a je spokojený
k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 20.20
Já bych také chtěla zahradu už jen kvůli synovi ...
patricia077, 1. 8. 2017, 10.36
vaření v tom vedru taky nic moc mamka má dovku ale od rána nákup uvařit děti furt hlad vyprat nafouknout bazén atd do toho park houpačka bazén uf je ale dost vítr
patricia077, 1. 8. 2017, 11.06
přesně akorát mi ted ulítl dětský bazének chtěla jsem ho jít přifouknout
Lenourecek, 1. 8. 2017, 12.46
My máme na zahradě vaničku, takže do té si leda stoupnu
patricia077, 1. 8. 2017, 9.59
Dnes hlásí vysokou zátěž my se teda koupeme a na nákupu jsem byla hodně brzo ráno a čekala doslova až otevřou nedá se to
Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.30
Už je tam pěkně hnusně ?
patricia077, 1. 8. 2017, 10.35
jj mě chytla hlava těšila jsem se na sluníčko ale toto je i na mne moc
Anna K., 1. 8. 2017, 9.21
Na procházku bych šla až na večer. škoda že nemůžete k vodě, pro nas bazén na zahradě je dneska odpoledne jasná volba
Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.31
Je to škoda no ..
k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 9.17
Včera jsme byli celý den u vody a manžel se trochu připálil, tak dneska dáme asi jenom synovi bazének na balkon a možná večer půjdeme do parku tam je dost stromů
Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.31
V parku bude fajn to je fakt
k.o.r.i.n.e.k, 1. 8. 2017, 10.33
Je tu hodně stromů tak je to skoro jak v lese ? ale i les máme kousek
Blankasiro, 1. 8. 2017, 8.59
Taky bych zamirila do lesa spíše po ránu a pak k večeru. Dětem vymyslíme nejake vodní hry aspoň doma přes ten největší larak
Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 10.32
Tak si to užijte není nad zahradu tam je člověk může vypustit