Mygara, 24. 8. 2017, 13.14
ano, u nás také proběhlo už ve školce i škole, ale vše platonické a na tu opravdovou si hoodně počkali, což jsem byla ráda
patricia077, 24. 8. 2017, 8.55
Zatím ještě ne, ale čekám to brzo .-)
Nejstarší se v tomhle moc nesvěřuje,ale líbí se mu kamarádka z fotbalu,je o 5 let starší než on. A prostřední prý miluje jednu holčičku ze školky,ona teda chodí do mladší třídy,ale když jdou společně na vycházku tak prý se drží za ruce tak jsem zvědavá co bude po prázdninách no a dcera je ještě malá
NiFee, 24. 8. 2017, 8.00
Moje deti do školky ešte nechodia, no ja si pamatam ako som nechcela chodiť do školky lebo jeden chlapec ma chcel a povedal, že bude mať so mnou svadbu Ucitelky to povedali mojej mame a hovorili, že nám na druhý den spravia svadbu v školke....Ani si neviete predstaviť ako som plakala a ešte som aj utiekla aby som nemusela ist do školky
Barbarelka, 24. 8. 2017, 7.56
je to hezké moje malá teda má ještě čas ale mám bratránka 8letého, ale ten teda se nikdy moc nepochlubil. je takovej stydlivka
Žofinka, 24. 8. 2017, 7.44
u nás zatím žádná láska , ale já si vzpomínám, že jsem ji měla už ve školce .-)
Petra Schoberová, 24. 8. 2017, 6.38
Je to krásné už se na to těším
Petra Schoberová, 24. 8. 2017, 10.28
To je pravda