Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 13.14

ano, u nás také proběhlo už ve školce i škole, ale vše platonické a na tu opravdovou si hoodně počkali, což jsem byla ráda

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 13.19

je to moc milé

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 24. 8. 2017, 11.32

Prvni laska je skolkova stejne jako u me,mame trochu casu...

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 13.20

uběhne to raz dva

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 24. 8. 2017, 18.26

To je pravda

patricia077

patricia077, 24. 8. 2017, 8.55

Zatím ještě ne, ale čekám to brzo .-)

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 13.20

nela škrhová (nellys)

nellys, 24. 8. 2017, 8.49

Nejstarší se v tomhle moc nesvěřuje,ale líbí se mu kamarádka z fotbalu,je o 5 let starší než on. A prostřední prý miluje jednu holčičku ze školky,ona teda chodí do mladší třídy,ale když jdou společně na vycházku tak prý se drží za ruce tak jsem zvědavá co bude po prázdninách no a dcera je ještě malá

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.53

to je krásné

NiFee

NiFee, 24. 8. 2017, 8.00

Moje deti do školky ešte nechodia, no ja si pamatam ako som nechcela chodiť do školky lebo jeden chlapec ma chcel a povedal, že bude mať so mnou svadbu Ucitelky to povedali mojej mame a hovorili, že nám na druhý den spravia svadbu v školke....Ani si neviete predstaviť ako som plakala a ešte som aj utiekla aby som nemusela ist do školky

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.54

takové stresy...

Barbora Dvořáková (Barbarelka)

Barbarelka, 24. 8. 2017, 7.56

je to hezké moje malá teda má ještě čas ale mám bratránka 8letého, ale ten teda se nikdy moc nepochlubil. je takovej stydlivka

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.55

to náš mladší 4 roky, má kamarádku ve školce - pořád za ručičky, pořád spolu, ale že by ji miloval, to mi neřekl

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 24. 8. 2017, 7.47

Jj. Syn má lásku už od školky.

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.55

a jak dlouho?

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 24. 8. 2017, 9.27

Půjde do třetí třídy. Ještě je to drží.

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 13.20

to je tedy dobré!

Žofinka

Žofinka, 24. 8. 2017, 7.44

u nás zatím žádná láska , ale já si vzpomínám, že jsem ji měla už ve školce .-)

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.55

To je úžasné....já nějak už asi zapomněla

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 24. 8. 2017, 6.56

Kluk ma nevestu od 9ti m...a ti dva sou si souzeni..a strasne jsme zvedavi jak to bude pokracovat..)a co bude v puberte;)

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.55

Jéééé ))

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 24. 8. 2017, 6.38

Je to krásné už se na to těším

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.55

hlavně když se dětičky svěřují, je to moc milé

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 24. 8. 2017, 10.28

To je pravda