WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 8. 2018, 23.19

a este do finalneho leca klobasku alebo parky na kolieska a cesnak a bazalku a oregano a priloha ryza alebo hrianky alebo suchare alebo chlebik najlepsie jedlo na svete, k tomu chladene pivo

Fuga

Fuga, 24. 12. 2017, 1.12

Já tam cibuli také nedávám?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 9. 2017, 9.15

Já se letos rozhodla raději pro zmražené tak uvidím co je lepší

Miluše Slimáčková (Mildret)

Mildret, 28. 8. 2017, 17.09

Nejlepší lečo jaké jsem kdy jedla dělala známá z čerstvé zeleniny. Tyhle zavařované moc nemusím

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 9. 2017, 9.15

Já letos mrazila papriky i rajčata a zkusím lečo z toho

Aliisha

Aliisha, 27. 8. 2017, 12.02

Dostáváme od tchýně. Je to dobrota

L.janicka.l

L.janicka.l, 27. 8. 2017, 11.45

Uz mam take hotovo, delam na oleji s cibuli a kdyz je patyzon tak ho tam pristrouham, da tomu lepsi chut. Teta tam zase pridava lilek. Dam spetku soli a trosku kari

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 26. 8. 2017, 19.44

Taky jsem teď zavařovala pár sklenic a máte pravdu, nad domácí prostě není