WeruskaSK, 22. 8. 2018, 23.19
a este do finalneho leca klobasku alebo parky na kolieska a cesnak a bazalku a oregano a priloha ryza alebo hrianky alebo suchare alebo chlebik najlepsie jedlo na svete, k tomu chladene pivo
Fuga, 24. 12. 2017, 1.12
Já tam cibuli také nedávám?
k.o.r.i.n.e.k, 4. 9. 2017, 9.15
Já se letos rozhodla raději pro zmražené tak uvidím co je lepší
k.o.r.i.n.e.k, 4. 9. 2017, 9.15
Já letos mrazila papriky i rajčata a zkusím lečo z toho
Aliisha, 27. 8. 2017, 12.02
Dostáváme od tchýně. Je to dobrota
L.janicka.l, 27. 8. 2017, 11.45
Uz mam take hotovo, delam na oleji s cibuli a kdyz je patyzon tak ho tam pristrouham, da tomu lepsi chut. Teta tam zase pridava lilek. Dam spetku soli a trosku kari