patricia077, 26. 8. 2017, 16.10
Sms mi vždy došly, ale je fakt, že v poslední době využíváme sociální sítě a píšeme přes net .-)
NiFee, 26. 8. 2017, 14.57
Ja sms nepíšem, Radšej najdem wifi a napisem cez net .
Katka, 26. 8. 2017, 22.31
Já myslela, že jsem poslední v republice kdo nemá dotykáč, ale byla jsem předposlední ? Dobře děláte, je to mor ?
k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 22.51
Já se hlásím, že také nemám dotykáč. Já i manžel máme klasický telefon a manžel má jeden dotykáč doma jen na internet aby se nemusel zapínat notebook a je bez simky Tak z něj sem často chodím
k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 14.32
Já jsem nikdy neměla problém s kontaktem, když někdo někde byl ..
Katka, 26. 8. 2017, 19.28
My si z máti volali i z Číny, naštěstí to platila ambasáda, protože minuta byla snad za 80,-.
Lenča Pešková, 26. 8. 2017, 14.54
Ani rodine ze jste dojeli v poradku?
k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 16.07
Tak dřív také nikdo nevěděl, jak rodina dojela. Já jela s mamkou a bráchou do Tuniska, v tu dobu mamka ještě neměla mobil a taky rodina nevěděla, jak jsme doletěli. Pohled přišel až když jsme byli doma
patricia077, 26. 8. 2017, 16.11
Jako naši ti píší sms ale tchýně ta nenapsala ani když letěla do Egypta a v té době spadlo letadlo ...
Katka, 26. 8. 2017, 19.30
Tchýně se taky z Chorvatska ani neozvala a v den kdy se vraceli se vyboural český autobus ☹
patricia077, 26. 8. 2017, 22.49
Jj tchyně ty nemají potřebu se ozvat ale na letiště do prahy se zavést nechají
Katka, 27. 8. 2017, 9.10
Loni tchýně volala, ale letos s sebou měla svoji dceru, takže si vystačily.
Lenča Pešková, 26. 8. 2017, 14.11
Dali jste tam predvolbu? Jinak nikdy jsem problem nemela
k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 14.32
To je pravda bez předvolby by to bylo jasné, že to nejde
L.janicka.l, 26. 8. 2017, 20.29
Predvolba je ale pro cisla jineho statu. Kdyz volas na ceske cislo nic se tam nedava, ja volam na to co mam ulozene v telefonu a predvolby tam nemam a dovolam se
L.janicka.l, 26. 8. 2017, 20.49
Ja zadny predvolbx nepisu ani nemam to cislo s ni ulozene, akorat kdyz volam treba na nemecke cislo tak tam predvolbu dam, jinak by me spojili tady s nekym
Lenča Pešková, 26. 8. 2017, 21.27
To ano, ale kdyz volas ze zahranici na ceske cislo tak tam musi byt. U nas ne, ale jakmile prekrocis hranice tak ano