Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 26. 8. 2017, 19.25

My jsme si psali SMS se švagrovou z USA a vše došlo v pořádku ...

patricia077

patricia077, 26. 8. 2017, 16.10

Sms mi vždy došly, ale je fakt, že v poslední době využíváme sociální sítě a píšeme přes net .-)

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 26. 8. 2017, 15.38

Jo,mě teď nepřišlo několik sms z Albánie,ikdyz byly odeslané.

NiFee

NiFee, 26. 8. 2017, 14.57

Ja sms nepíšem, Radšej najdem wifi a napisem cez net .

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 26. 8. 2017, 21.07

tak když není moderní telefon s internetem tak asi těžko

Katka

Katka, 26. 8. 2017, 22.31

Já myslela, že jsem poslední v republice kdo nemá dotykáč, ale byla jsem předposlední ? Dobře děláte, je to mor ?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 22.51

Já se hlásím, že také nemám dotykáč. Já i manžel máme klasický telefon a manžel má jeden dotykáč doma jen na internet aby se nemusel zapínat notebook a je bez simky Tak z něj sem často chodím

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 27. 8. 2017, 7.58

nejste já ho nemám a nechci ho ani zadarmo, rodiče ho nemají,prarodiče také ne. Nějak po těchto věcech netoužíme. Loni mi chcípnul můj starý veterán a sehnat nový čudlíkáč nebylo zrovna lehké

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 14.32

Já jsem nikdy neměla problém s kontaktem, když někdo někde byl ..

Katka

Katka, 26. 8. 2017, 19.28

My si z máti volali i z Číny, naštěstí to platila ambasáda, protože minuta byla snad za 80,-.

Anna Bernatová (annahb)

annahb, 29. 8. 2017, 21.00

hm to já také ne vždy všechny sms i volání bylo bez problémů

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 26. 8. 2017, 14.18

My si nepisem z dovolene..

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 26. 8. 2017, 14.54

Ani rodine ze jste dojeli v poradku?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 16.07

Tak dřív také nikdo nevěděl, jak rodina dojela. Já jela s mamkou a bráchou do Tuniska, v tu dobu mamka ještě neměla mobil a taky rodina nevěděla, jak jsme doletěli. Pohled přišel až když jsme byli doma

patricia077

patricia077, 26. 8. 2017, 16.11

Jako naši ti píší sms ale tchýně ta nenapsala ani když letěla do Egypta a v té době spadlo letadlo ...

Katka

Katka, 26. 8. 2017, 19.30

Tchýně se taky z Chorvatska ani neozvala a v den kdy se vraceli se vyboural český autobus ☹

patricia077

patricia077, 26. 8. 2017, 22.49

Jj tchyně ty nemají potřebu se ozvat ale na letiště do prahy se zavést nechají

Katka

Katka, 27. 8. 2017, 9.10

Loni tchýně volala, ale letos s sebou měla svoji dceru, takže si vystačily.

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 27. 8. 2017, 7.33

Ne.ani kdyz nekdo nekam jede.leti nic..my si povidame zazitky az doma.

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 26. 8. 2017, 14.11

Dali jste tam predvolbu? Jinak nikdy jsem problem nemela

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 14.32

To je pravda bez předvolby by to bylo jasné, že to nejde

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 8. 2017, 20.29

Predvolba je ale pro cisla jineho statu. Kdyz volas na ceske cislo nic se tam nedava, ja volam na to co mam ulozene v telefonu a predvolby tam nemam a dovolam se

Kačka Jůzková (KackaPJ)

KackaPJ, 26. 8. 2017, 20.33

Blbost. Do zahranici musis dat vzdy predvolbu, jinak mas smulu. Nekdy to operator vyresi (vetsinou kdyz je dotcene cislo u tehoz operatora, mysleno treba O2 CZ a O2 VB)

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 8. 2017, 20.49

Ja zadny predvolbx nepisu ani nemam to cislo s ni ulozene, akorat kdyz volam treba na nemecke cislo tak tam predvolbu dam, jinak by me spojili tady s nekym

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 26. 8. 2017, 21.27

To ano, ale kdyz volas ze zahranici na ceske cislo tak tam musi byt. U nas ne, ale jakmile prekrocis hranice tak ano

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 26. 8. 2017, 21.08

ano dali, normálně jsme se dovolali ale sms prostě problém