louskacek2, 5. 9. 2017, 13.02
Obavy mozna trochu chápu nicmene na plavani jsou i indstruktori.Dcera chodila priorita je pro mně aby se naučila plavat. Koukala bych se na to takto. A navic cena pri skolce je krasna
dadinkamaminka, 5. 9. 2017, 13.26
Já si právě myslím,že už jen to,že tam začal chodit je pro něj zátěž a stres...
louskacek2, 5. 9. 2017, 14.53
v čem stres?
Aliisha, 5. 9. 2017, 12.53
Za mě rozhodně ano. Naučí se plavat a taky bude mít okolo sebe kamarády. Syn jezdí do bazénu od 6 měsíců je to super
Lenča Pešková, 5. 9. 2017, 12.44
Ja jako mala jezdila a bylo to super? hrozne jsem se tesila. Rozhodne lepsi bez sedet v nahradni tride a cekat az se decka vyrachaji? urcite bych malou pustila, vodu miluje
Eliška Kozlova, 5. 9. 2017, 10.41
U nás jezdí starší děti kolem pátého roku (podle počtu volných míst), syn byl 2x (protože měl odklad). Byl nadšený, děti jsou v malém bazénku s instruktorkou a paní učitelka na kraji bazénu (chodí s detmi na Wc, utira nudle). Děti se nejdříve učily chodit a pohybovat se ve vodě, az později splivat, potápět a základy plavání. Bezpečnost je zajištěná a pokud bude v bazénu zlobit posílají je ven z vody "na hanbu". Ani me nenapadlo se nějak bát
Petra Schoberová, 5. 9. 2017, 9.51
Nevím jestli ve školce ale ve škole joo
patricia077, 5. 9. 2017, 9.14
Třída dcery zatím na plavání nejezdí ani vloni, to až ty starší, takže neporadím