Fuga, 7. 9. 2017, 19.08
nevím, co přesně myslíte, ale díky modením technologiím se lidé více odcizili
Já bych řekla i sblížili Já jsem přes sociální sítě našla kamarády, známé a vídám se s nimi i v reálném světě. Dříve by tady většina lidí mohla vypovídat své problémy tak jedině deníku. Moderní technologie jsou určitě přínos, avšak člověk s nimi musí umět zacházet a nenechat si jimi pohltit celý život.......A to platí pro vše...
Janako, 7. 9. 2017, 18.32
Spis by to chtelo konkretni dotazy.
jitkamety, 7. 9. 2017, 19.51
Myslim tim co si myslite o spolecnosti
Katka, 7. 9. 2017, 21.46
Nic dobrého-konzum, kariéra, alkohol, odsun mateřství do předdůchodového věku, znečištění přírody, enormní narůst automobilové dopravy, terorismus...
patricia077, 8. 9. 2017, 9.45
njn jaký si to uděláme takový to máme .-)
k.o.r.i.n.e.k, 7. 9. 2017, 17.56
Třeba u babičky na vesnici je to pořád stejné. Lidi si vidí do talíře a drbaj ?
k.o.r.i.n.e.k, 7. 9. 2017, 21.17
Já také fotím jídlo ale dávám ho jen sem do receptů ?
Aliisha, 7. 9. 2017, 22.31
A proč nefotit jídlo? Já to beru jako inspiraci.
LucieS, 8. 9. 2017, 7.26
Pořád lepší fotit jídlo než drbat celou dědinu.
Tak ono také záleží jak kde, ve městě to je chovají jinak než na vesnici kde se všichni znají. Třeba na vesnicích ještě mnohdy funguje sousedská výpomoc, brigáda, třeba vesnické slavnosti kde každý něco donese atd. atd. to jako ve městě fakt nezažijete. V paneláku je mraky lidí mnohdy ani nevíte kdo bydlí hned vedle atd atd
Katka, 8. 9. 2017, 8.34
Ale někomu ta anonymita může vyhovovat.
patricia077, 7. 9. 2017, 16.00
Chtelo by to bližší info
jitkamety, 7. 9. 2017, 16.03
Je to spise vseobecne,co dnes lide delaji a nedelaji,sikana,vzajemne si nepomahaji nebo tak..
patricia077, 7. 9. 2017, 16.23
Aha
patricia077, 8. 9. 2017, 9.45
jj to taky
LucieS, 8. 9. 2017, 7.28
A co pořešit, z čeho pramení zahořklost matky? Nebo taková byla odjakživa?
Katka, 8. 9. 2017, 8.37
Jj matku si člověk nevybírá, ale od určitého věku si můžeš říct jak často ji chceš vidět ?
patricia077, 8. 9. 2017, 9.46
tj smutné
Aliisha, 7. 9. 2017, 22.32
Lépe bych to nenapsala.