Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 19.08

nevím, co přesně myslíte, ale díky modením technologiím se lidé více odcizili

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 7. 9. 2017, 21.14

Zblbli a ztloustli

Lucie Chmielová (snany)

snany, 8. 9. 2017, 9.53

Já bych řekla i sblížili Já jsem přes sociální sítě našla kamarády, známé a vídám se s nimi i v reálném světě. Dříve by tady většina lidí mohla vypovídat své problémy tak jedině deníku. Moderní technologie jsou určitě přínos, avšak člověk s nimi musí umět zacházet a nenechat si jimi pohltit celý život.......A to platí pro vše...

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 8. 9. 2017, 20.21

N tak pro nic za nic naše město bylo vyhodnoceno jako nejhorší nejvíc bezdomovců máme a více nepřizpůsobivých

Janako

Janako, 7. 9. 2017, 18.32

Spis by to chtelo konkretni dotazy.

Václava Kounová (vendy.z)

vendy.z, 7. 9. 2017, 18.16

Nevím na co se ptáte....Co si myslím o společnosti nebo o projektu? Projekt znamená kniha, besedy, přednášky...?

jitkamety

jitkamety, 7. 9. 2017, 19.51

Myslim tim co si myslite o spolecnosti

Katka

Katka, 7. 9. 2017, 21.46

Nic dobrého-konzum, kariéra, alkohol, odsun mateřství do předdůchodového věku, znečištění přírody, enormní narůst automobilové dopravy, terorismus...

patricia077

patricia077, 8. 9. 2017, 9.45

njn jaký si to uděláme takový to máme .-)

Lucie Chmielová (snany)

snany, 8. 9. 2017, 9.54

Každá doba má něco

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 9. 2017, 17.56

Třeba u babičky na vesnici je to pořád stejné. Lidi si vidí do talíře a drbaj ?

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 7. 9. 2017, 21.15

Pořád lepší, než jídlo fotit a dávat na net a fotil selfie

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 9. 2017, 21.17

Já také fotím jídlo ale dávám ho jen sem do receptů ?

Aliisha

Aliisha, 7. 9. 2017, 22.31

A proč nefotit jídlo? Já to beru jako inspiraci.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 8. 9. 2017, 9.55

Přesně tak

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 7.26

Pořád lepší fotit jídlo než drbat celou dědinu.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 8. 9. 2017, 9.55

Souhlasím, ale mě drby nezajímaví, ať si každý říká co chce

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 7. 9. 2017, 17.36

Tjo to se nedá zobecnit. Vždyť úplně jiné je to ve městě,na vesnici,v nějakým cikanskym městě. Navíc je to hrozně diverzifikovany-je hodně eytremistu,pak hodně lidí žije totálně konzumne,mnoho se jich vrací k přírodě....To by bylo na celý den i víc .

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 7. 9. 2017, 17.10

Tak ono také záleží jak kde, ve městě to je chovají jinak než na vesnici kde se všichni znají. Třeba na vesnicích ještě mnohdy funguje sousedská výpomoc, brigáda, třeba vesnické slavnosti kde každý něco donese atd. atd. to jako ve městě fakt nezažijete. V paneláku je mraky lidí mnohdy ani nevíte kdo bydlí hned vedle atd atd

Katka

Katka, 8. 9. 2017, 8.34

Ale někomu ta anonymita může vyhovovat.

patricia077

patricia077, 7. 9. 2017, 16.00

Chtelo by to bližší info

jitkamety

jitkamety, 7. 9. 2017, 16.03

Je to spise vseobecne,co dnes lide delaji a nedelaji,sikana,vzajemne si nepomahaji nebo tak..

patricia077

patricia077, 7. 9. 2017, 16.23

Aha

Lucie Chmielová (snany)

snany, 7. 9. 2017, 19.46

Šikana byla vždy, jen se to tak moc nerozmazávalo. Nicméně s rozvojem sociálních sítí se objevil pojem kyberšikana.

patricia077

patricia077, 8. 9. 2017, 9.45

jj to taky

Daniela Kadlecová (vaniilla)

vaniilla, 7. 9. 2017, 15.51

Je to takové hodně všeobecné... chtělo by to trochu konkrétnější formulaci...

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 7. 9. 2017, 15.33

Vypada presne tak jak si ji udelame..zalezi jem a jen na nas jakymi lidmi se obklopujem..ja sem spokojena;))

Lucie Chmielová (snany)

snany, 7. 9. 2017, 19.59

Bohužel občas má člověk kolem sebe lidi, jenž nejsou jejich krevní, skupina, ale bohužel je v rámci slušnosti musí tolerovat. Myslím např.vlastní matku. Na všechny věci negativní pohled, všichni vše dělají špatně....

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 7. 9. 2017, 20.33

To uz je pak vse jednim uchem tam .druhym ven...

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 7.28

A co pořešit, z čeho pramení zahořklost matky? Nebo taková byla odjakživa?

Lucie Chmielová (snany)

snany, 8. 9. 2017, 9.57

Má to v genech Je taková celý život, ať je jaká chce, ale ať mi tím " nekazí den".

Katka

Katka, 8. 9. 2017, 8.37

Jj matku si člověk nevybírá, ale od určitého věku si můžeš říct jak často ji chceš vidět ?

patricia077

patricia077, 8. 9. 2017, 9.46

tj smutné

Lucie Chmielová (snany)

snany, 8. 9. 2017, 10.00

Tak ona od nás bydlí 500m a je v důchodu, takže jedině postavit plot, zamykat a zrušit zvonek Ale taková opatření dělat nebudu, neboť k nám chodí i jiní lidé

Aliisha

Aliisha, 7. 9. 2017, 22.32

Lépe bych to nenapsala.