Markéta Kloudová (skřítek)

skřítek, 10. 9. 2017, 21.26

Je to masakr, ale funguje. Držím palce, já to jela před svatbou a málem nedošla k oltáři...

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 21.57

Jejda mane, az tak??

Janako

Janako, 10. 9. 2017, 21.19

Taky se na to chystam,ale nemuzu se k tomu dokopat ? a kde jsi to cviceni presne nasla?

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 21.58

Na youtube cviceni s Jillien 1 lekce

Jana Jankovičová (Janna)

Janna, 10. 9. 2017, 20.19

Teda, tak ať vám to vydrží Já jsem se neodvážila nikdy nic

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 10. 9. 2017, 18.50

Drž se. Měla bych taky začít.

Jana82

Jana82, 10. 9. 2017, 17.42

Tak držím palce, ať Vám ta motivace dlouho vydrží

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 10. 9. 2017, 16.38

Ja ji mam rada...ale uz je to dloujo co sem cvicila..

patricia077

patricia077, 10. 9. 2017, 14.56

Brrr dnes je taková zima že bych ani necvičila, přijeli jsme z akce, od rána lije, všichni spí a já si sedla s kafem

Janako

Janako, 10. 9. 2017, 21.13

Tak to je taky prijemny. Na to uz se taky tesim, kdyz je ted syn zase ve skolce ☺

patricia077

patricia077, 11. 9. 2017, 9.58

.-)

nela škrhová (nellys)

nellys, 10. 9. 2017, 14.50

Chápu cvičila jsem podle Jill pred třetím těhotenstvím a ze začátku to byl masakr,ale pak si tělo zvyklo... teď poslední dobou si říkám,že bych zas měla začít,že potřebuju zpevnit, ale nějak se nemůžu dokopat

Markéta Kloudová (skřítek)

skřítek, 10. 9. 2017, 22.44

To znám. Až bude víc času, až nebudu tak unavená, až bude malá v noci líp spát, až nebudu kojit....

Jana Čertíková (Čertice)

Čertice, 11. 9. 2017, 13.22

Tak takhle to mám přesně naplánované už asi rok

renata Singh (benca)

benca, 10. 9. 2017, 14.45

netreba sa vzdat

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 9. 2017, 13.26

Tak jen aby jsi vydrzela, ja vzdy zacnu a malej se vzbudi a neda pokoj

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 14.15

Cvicili jsme spolu..no ja cvicila a ji jsem mela jak zavazi chvilkama?

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 9. 2017, 14.49

Tak ta uz je preci vetsi, tenhle tak nekde smejdit a spljat

Aliisha

Aliisha, 10. 9. 2017, 20.42

Cvičte když jde večer spát.

Lenka Diasová (Lenča Pešková)

Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 20.54

Chodi spat kolem pul 11 a to fakt nedam?

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 9. 2017, 20.54

To spi chvilku nestihnu se kolikrat ani poradne umyt a vyzaduje celou noc abych lezela vedle, posledni dobou me hlida jako pes a nejhorsi je ze se otocim jen na druhy bok a uz sedi a rve

Janako

Janako, 10. 9. 2017, 21.15

Dcera je ted taky furt za mnou, jakmile zajdu jen vedle do pokoje a nevidi me, tak je rev.