Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 21.57
Jejda mane, az tak??
Janako, 10. 9. 2017, 21.19
Taky se na to chystam,ale nemuzu se k tomu dokopat ? a kde jsi to cviceni presne nasla?
Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 21.58
Na youtube cviceni s Jillien 1 lekce
Jana82, 10. 9. 2017, 17.42
Tak držím palce, ať Vám ta motivace dlouho vydrží
patricia077, 10. 9. 2017, 14.56
Brrr dnes je taková zima že bych ani necvičila, přijeli jsme z akce, od rána lije, všichni spí a já si sedla s kafem
Janako, 10. 9. 2017, 21.13
Tak to je taky prijemny. Na to uz se taky tesim, kdyz je ted syn zase ve skolce ☺
patricia077, 11. 9. 2017, 9.58
.-)
L.janicka.l, 10. 9. 2017, 13.26
Tak jen aby jsi vydrzela, ja vzdy zacnu a malej se vzbudi a neda pokoj
Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 14.15
Cvicili jsme spolu..no ja cvicila a ji jsem mela jak zavazi chvilkama?
L.janicka.l, 10. 9. 2017, 14.49
Tak ta uz je preci vetsi, tenhle tak nekde smejdit a spljat
Aliisha, 10. 9. 2017, 20.42
Cvičte když jde večer spát.
Lenča Pešková, 10. 9. 2017, 20.54
Chodi spat kolem pul 11 a to fakt nedam?
L.janicka.l, 10. 9. 2017, 20.54
To spi chvilku nestihnu se kolikrat ani poradne umyt a vyzaduje celou noc abych lezela vedle, posledni dobou me hlida jako pes a nejhorsi je ze se otocim jen na druhy bok a uz sedi a rve
Janako, 10. 9. 2017, 21.15
Dcera je ted taky furt za mnou, jakmile zajdu jen vedle do pokoje a nevidi me, tak je rev.