Aliisha, 11. 9. 2017, 20.17
No do 1000 Kč si myslím, že asi nikde. Jinak zkusila bych Orsay, h&m a reserved.
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.27
Děkuju.Podívám se
Adrianita, 11. 9. 2017, 19.21
Co H&M nebo Aukro. Možná Tchibo, ale tam by byl asi dražší
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.27
A v Hm-ku se dá objednávat přes internet ? Na tchibo jsem koukala.Mají tam modrý asi za 1300,ale vypadá to jako pláštěnka spíš než jako kabát. Jako je hezký,ale nevim no...
Adrianita, 12. 9. 2017, 8.29
Jojo HM funguje i jako eshop.
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.25
No,my tady žádný nemáme ve městě.Byl tady jeden s dětským oblečením,ale kvůli eet ho zrušili
L.janicka.l, 11. 9. 2017, 19.16
Cerny maji v hodne obchodech nebo aspon jsem videla kdysi treba v orsaji a ruznych obchodech ale za tisicovku mozna tak pulku a jeste k tomu jen S,M,L vetsi velikosti se shani spatne, mozna vetnamci ty maji vsechno
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.25
Minulý rok jsem u vietnamců taky sháněla,ale neměli nic.Možná tenhle rok mít budou
L.janicka.l, 12. 9. 2017, 9.35
Staci se zeptat naji treba na sklade a privezou
Fuga, 11. 9. 2017, 19.13
a co zkusit aliexpres
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.24
Podívám se,děkuju Tam jsem se nedívala...
To vám neporadim,ale poradím,co se týče materiálu. Kdysi jsem ho taky sháněla (tmavě modrej),nakonec js ho koupila u vietnamců,jinde js ho prostě nesehnalam. Byl uzasnej,ale za dva roky dost vysisoval,cista bavlna prostě sisne. Pak jsem si koupila v sekaci od Zary tmavě hnedej,z polyesteru s podsivkou. Je luxusní a barva a tvar krásně držej .
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.23
No já u vietnamců ještě nebyla,ale půjdu se tam podívat.Před 3 lety jsem tam taky sehnala kabát asi za 600,mám ho dodnes,ale už mi není Minulý rok jsem taky sháněla,ale nic neměli. A je ten materiál příjemný ? Neni to tvrdý ta látka ?
k.o.r.i.n.e.k, 11. 9. 2017, 18.59
To já když někde viděla tak dražší než 1000
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.21
Tak klidně o něco dražší,ale ne o moc no...Já viděla kabáty i za 5000,ale to bych si nekoupila,ani kdybych na to měla Raději něco levnějšího a ještě něco k tomu třeba
patricia077, 11. 9. 2017, 18.59
Bonprix není nejlepší kvalita i kdyz jak co máme odtamtud dost věcí a co na aukru ebay apod
k.o.r.i.n.e.k, 11. 9. 2017, 20.09
Já jsem třeba s bonprixem spokojená mám spoustu věcí
k.o.r.i.n.e.k, 11. 9. 2017, 20.25
Přesně také koukám na recenze a pár věcí jsem tedy i tak vracela
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.19
Já taky občas na Bonprixu nakupuju a taky čtu recenze. Kolikrát mě to taky od nákupu odradilo a věc jsem si nakonec nekoupila... Ale ta kvalita těch věcí je taková nijaká,hlavně je všechno jinak velký i ve stejné velikosti...
patricia077, 12. 9. 2017, 9.03
taky čtu jasný holky
patricia077, 12. 9. 2017, 9.03
já jak co třeba plavky překvapivě pohoda
k.o.r.i.n.e.k, 13. 9. 2017, 12.34
Také mám plavky z bonprixu a za tu cenu jsou úplně super a že já mám problém, že potřebuji velké košíčky
dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.20
Tam jsem ještě nekoukala,ale nevím,jestli to zvládnu objednat,je to takový složitý tady na těch webech...
patricia077, 12. 9. 2017, 9.07
Zvládneš na tuty, já třeba obj. dětem oblečení na svatbu přes Ali přes jednu skupinku, nevěřila jsem, že to dám, ale po ní jsem chtěla něco dceři k narozeninám, založila jsem si účet, objednala a je to, akorát teda i když umím anglicky, tak někdy nechápu, co po mne prodejci přesně chtějí, ale dopátrám se .-)