Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 13. 9. 2017, 15.05

To je potřeba , ne jenom zlobit mámu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 9. 2017, 20.58

Na mámu je náhodou hodnější, má přede mnou větší respekt jak před tátou

patricia077

patricia077, 13. 9. 2017, 14.37

dcera to dřív neuměla rozlišovat řekla táta zlobí a myslela že ho zlobí ona