L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 9. 2017, 11.22

Malemu se taky libi, takze tu do budoucna budu hledat inspiraci i ja. Tak snad nekdo ma ty prave

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 9. 2017, 11.14

Já mám pěkná razítka s dinosaury, ale jsou ještě po nás, takže už se asi nevyrábí ...

patricia077

patricia077, 23. 9. 2017, 10.32

Dcera dinosaury miluje, máme knížky, plyšáky, samolepky, magnetické karty ale razítka ne, takže díky za diskuzi, taky se nechám ráda inspirovat ...věk jak jsem zjistila, je skoro u všeho, hodně individuální

Lucie Chmielová (snany)

snany, 23. 9. 2017, 10.37

Chtěla jsem napsat, že nepotřebuji razítka pro nejmenší