renata Singh (benca)

benca, 5. 10. 2017, 21.28

tiez som mala v maily, mam alergiu na chlad, stale musim kremovat ruky

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 21.32

Jasný znam to

Lenka Hermanová (Lenourecek)

Lenourecek, 5. 10. 2017, 21.22

Přišlo mi to do mejlu, tak také zkusím štěstí

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 21.31

Jj snad to vyjde

Aliisha

Aliisha, 5. 10. 2017, 21.12

Díky. Také zkusím štěstí

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 21.31

Nz

Gabika Illasova (Gabill)

Gabill, 5. 10. 2017, 20.50

Tiez som akurat dnes vyplnovala.

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 21.04

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 5. 10. 2017, 20.26

Už jsem vyplňovala

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 21.04

rodinka

rodinka, 5. 10. 2017, 19.56

Jee tak to vyzkousim,dekuji

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 21.04

Nz

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 10. 2017, 19.26

Někdo třeba využije já si teda oblíbila weledu ?

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 19.40

Ja taky ale bohužel na tu soutěžní odkaz nemam

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 10. 2017, 19.49

To je škoda to bych hned využila teď mi od weledy dochází pasta ?

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 21.03

Njn myslím že weleda ani nic takového nedela jako soutěže testování atd

Edita Křížová (editak)

editak, 5. 10. 2017, 18.51

proč ne , díky

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 19.40

Nz

Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 5. 10. 2017, 18.18

Také niveu používám a už jsem dotazník vyplnila, zasílají mi to emailem. Třeba se poštěstí krém na ruce se vždy hodí.

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 18.29

Tak jsem zvedava jestli aspoň jedna z nas bude mit štěstí

Jana Čertíková (Čertice)

Čertice, 5. 10. 2017, 16.29

Já mám zrovna niveu ráda

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 17.48

Já taky