Miluše Slimáčková (Mildret)

Mildret, 7. 10. 2017, 7.42

Taky nevím jak je to možné že u mě nepřežil ani kaktus

Denisa Salačová (Denisa Salačová)

Denisa Salačová, 6. 10. 2017, 13.21

Co bych ja dala za spousty živých kyticek. ? vždy kdyz nejakou poridim umře mi... Nevim a netusim jak je to mozne. jediné co mi vydrželo je Aloe..

Anna Bernatová (annahb)

annahb, 8. 10. 2017, 10.21

také mi kdejaká květina umírá

Jana Čertíková (Čertice)

Čertice, 9. 10. 2017, 21.43

Mě zas jenom fialky

Gabika Illasova (Gabill)

Gabill, 6. 10. 2017, 13.12

Rastliniek mame v dome celkom dost, tak hadam to pomaha.

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 10. 2017, 18.22

Mit cisty vzduch je fajn

patricia077

patricia077, 5. 10. 2017, 18.00

Dracenu a datlovku mam doma břečťan venku

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 5. 10. 2017, 16.55

To je super měla jsem dracenu, ale nějak mi chcípla

Zlata Součková (Zlata1)

Zlata1, 5. 10. 2017, 16.46

To je dobre vedet