Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 12. 10. 2017, 20.19

To je teda těžký úkol, jak vás to napadlo? Asi bych se snažila nějak ztvárnit kývající obličej, bez zamračení, bez úsměvu, takový neutrální výraz a k obličeji bych namalovala šipky nahoru a dolu jako, že kývá.

Daniela Kadlecová (vaniilla)

vaniilla, 12. 10. 2017, 20.08

Snazila jsem se, ale obrazek si moc nedovedu predstavit.

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 12. 10. 2017, 21.12

Já právě taky ne. Takový věci se těžko kreslí

Lucie Chmielová (snany)

snany, 12. 10. 2017, 19.57

Na netu lze najít různé vyjádření emocí, od jednoduchý kreslených pro děti.

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 12. 10. 2017, 19.55

Tak výraz obličeje vážně netuším .... Líbí se mi tento obrázek, ale to není obličej tak nevím...

patricia077

patricia077, 13. 10. 2017, 9.22

zajímavé .-)

Aliisha

Aliisha, 12. 10. 2017, 19.53

Kreslení mi moc nejde, ale v hlavě si to představit umím

NiFee

NiFee, 12. 10. 2017, 19.37

No to fakt netuším

Adrianita

Adrianita, 12. 10. 2017, 18.46

Asi to nejde moc popsat. Leda namalovat, a to nevím, jestli bych zvládla

jitkamety

jitkamety, 12. 10. 2017, 18.51

Pokud budete mit nekdy cas tak budu moc vdecna za poslani fotky

Adrianita

Adrianita, 12. 10. 2017, 18.53

Ráda bych, ale ta kresba by asi nebyla zveřejnitelná. Ale určitě nějaká maminka umí kreslit lépe a věrohodně.

jitkamety

jitkamety, 12. 10. 2017, 18.00

*výraz obličeje

patricia077

patricia077, 12. 10. 2017, 19.27

Pochopila jsem a i vim mam predstavu ale ja neumim malovat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 10. 2017, 20.20

Přesně také neumím malovat a byla by to hrůza ?

patricia077

patricia077, 13. 10. 2017, 9.21

já se ani nesnažím