patricia077, 13. 10. 2017, 9.22
zajímavé .-)
Aliisha, 12. 10. 2017, 19.53
Kreslení mi moc nejde, ale v hlavě si to představit umím
NiFee, 12. 10. 2017, 19.37
No to fakt netuším
Adrianita, 12. 10. 2017, 18.46
Asi to nejde moc popsat. Leda namalovat, a to nevím, jestli bych zvládla
jitkamety, 12. 10. 2017, 18.51
Pokud budete mit nekdy cas tak budu moc vdecna za poslani fotky
Adrianita, 12. 10. 2017, 18.53
Ráda bych, ale ta kresba by asi nebyla zveřejnitelná. Ale určitě nějaká maminka umí kreslit lépe a věrohodně.
jitkamety, 12. 10. 2017, 18.00
*výraz obličeje
patricia077, 12. 10. 2017, 19.27
Pochopila jsem a i vim mam predstavu ale ja neumim malovat
k.o.r.i.n.e.k, 12. 10. 2017, 20.20
Přesně také neumím malovat a byla by to hrůza ?
patricia077, 13. 10. 2017, 9.21
já se ani nesnažím