Dáda Vrbová (dadinkamaminka)

dadinkamaminka, 23. 10. 2017, 14.25

Weledy bych se také nebála,je to kvalitní kosmetika. To druhé bohužel neznám vůbec,tak asi neporadím... Zkusila bych raději nějakou osvědčenou značku,na kterou jsou třeba i dobré recenze...

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 24. 10. 2017, 10.07

Taky koukám... zatím si nikdo na ni nestěžoval

Adrianita

Adrianita, 23. 10. 2017, 13.51

Weledy bych se nebála, přece jen je to přírodní kosmetika. Přímo s touto řadou sice zkušenosti nemám, ale jakýkoliv jiný produkt mě i rodině vyhovoval.

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 24. 10. 2017, 10.08

No právě... když neznám 100% typ máminy pleti, tak raději přírodní

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 10. 2017, 13.44

S timhle zrovna zkusenost nemam, ale weleda je fajn znacka, tak bych sla do ni i kdyz je drazsi nez ostatni

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 24. 10. 2017, 10.09

No koukala jsem i na Vichy a to je pálka!! Weleda je o půlku levnější, ale taky drahá. Ale na Vánoce se obětuji

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 10. 2017, 12.01

Chodit do prace je mi jedno kolik to stoji, ale s materskou se musi clovek kontrolovat pri utracenj

renata Singh (benca)

benca, 23. 10. 2017, 13.31

weleda je vyborna tu druhu nepoznam

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 24. 10. 2017, 10.09

Asi koupím jen to Weledu

Lucie Chlumecka (louskacek2)

louskacek2, 23. 10. 2017, 12.02

Tuhle neznám ale kamarádka používá na ty skvrnynejaky krém od Eucerinu.

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 24. 10. 2017, 10.09

Mamku Eucerin štípal

Kristynka Veselá (Kikinka30)

Kikinka30, 23. 10. 2017, 11.49

Mam od nich kremy na ruce,pro prcka a velka spokojenost

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 24. 10. 2017, 10.09

Taky mám na ruce, ten růžový a občas ho plácnu i na obličej a v pohodě

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 23. 10. 2017, 10.32

S čímkoliv od Weledy jsem byla vždy spokojená, takže já bych se téhle značky určitě nebála

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 23. 10. 2017, 10.41

Já mám od nich krémy na ruce, ty mi vyhovují nejvíc na obličej jsem ještě nic neměla a mamka taky ne.

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 23. 10. 2017, 10.43

Já mám vesměs dětskou kosmetiku, ale nebála bych se vyzkoušet i tohle

patricia077

patricia077, 23. 10. 2017, 9.17

Zkušenost nemám, pigmentové skvrny po těhotenství bohužel ano

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 23. 10. 2017, 10.42

Já je mám taky pořád a nejde to pryč ani pověstnou citronovou vodou

patricia077

patricia077, 23. 10. 2017, 10.48

ne to fakt nejde no

Petra Önder (petrao)

petrao, 23. 10. 2017, 8.53

Weleda mě nepálí je moc příjemná a přírodní asi bych zvolila tu

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 23. 10. 2017, 10.42

Taky o ní uvažuji, snad se bude mamce líbit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2017, 18.36

Tak weleda je podle mě top mám od nich i zubní pasty a super

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 10. 2017, 8.51

Na tenhle krém jsem slyšela docela chválu, ale osobně ho neznám

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 23. 10. 2017, 10.43

Já taky ne, u nás máme ponejvíc Niveu a občas Dermacol. Ale chci pro ni na vánoce už konečně něco jinýho

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2017, 18.35

Problém je, že každému sedne něco jiného, takže to chce zkusit