dadinkamaminka, 23. 10. 2017, 14.25
Weledy bych se také nebála,je to kvalitní kosmetika. To druhé bohužel neznám vůbec,tak asi neporadím... Zkusila bych raději nějakou osvědčenou značku,na kterou jsou třeba i dobré recenze...
Adrianita, 23. 10. 2017, 13.51
Weledy bych se nebála, přece jen je to přírodní kosmetika. Přímo s touto řadou sice zkušenosti nemám, ale jakýkoliv jiný produkt mě i rodině vyhovoval.
L.janicka.l, 23. 10. 2017, 13.44
S timhle zrovna zkusenost nemam, ale weleda je fajn znacka, tak bych sla do ni i kdyz je drazsi nez ostatni
L.janicka.l, 24. 10. 2017, 12.01
Chodit do prace je mi jedno kolik to stoji, ale s materskou se musi clovek kontrolovat pri utracenj
louskacek2, 23. 10. 2017, 12.02
Tuhle neznám ale kamarádka používá na ty skvrnynejaky krém od Eucerinu.
patricia077, 23. 10. 2017, 9.17
Zkušenost nemám, pigmentové skvrny po těhotenství bohužel ano
patricia077, 23. 10. 2017, 10.48
ne to fakt nejde no
petrao, 23. 10. 2017, 8.53
Weleda mě nepálí je moc příjemná a přírodní asi bych zvolila tu
k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2017, 18.36
Tak weleda je podle mě top mám od nich i zubní pasty a super
k.o.r.i.n.e.k, 23. 10. 2017, 8.51
Na tenhle krém jsem slyšela docela chválu, ale osobně ho neznám
k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2017, 18.35
Problém je, že každému sedne něco jiného, takže to chce zkusit