jitkamety, 23. 11. 2017, 22.13
Taky uz uvazuju jaky kalendar dceri letos poridim
L.janicka.l, 23. 11. 2017, 21.04
Moc pekne, razitka jsou dobry napad
rodinka, 22. 11. 2017, 22.18
Pěkné a hlavně domácí výroba
Makovicka8, 22. 11. 2017, 21.22
Super napad ????
Eliška Kozlova, 21. 11. 2017, 22.35
Super
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2017, 6.29
Díky to já bych neměla zase na to malování ?
patricia077, 22. 11. 2017, 11.47
no jste holky šikovný, to já se dnes ptala na adventní kalendář v hračkářství ale měli jen lego a v Kiku měli právě takové sáčky a krabičky jako máš ty a chtěli za to docela dost takže tě to určo vyšlo levněji a hlavně domácí je domácí...akorát příští rok to bude chtít nový co .-)
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2017, 15.48
Syn už ho cupuje teď a to není ještě advent? ale možná vydrží a když ne pristi rok udělám látkový
patricia077, 22. 11. 2017, 17.10
Jak to? Našel ho nebo delal s tebou?
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2017, 19.41
Dělal se mnou On dělá vše se mnou
patricia077, 23. 11. 2017, 9.19
Holka to znám, nejlépe je s tebou i na záchodě viď , já když ho nepustím sedí za dveřmi a čeká