Anna K., 24. 11. 2017, 19.35
Bych něco napsala ale slušné by to nebylo...
Adrianita, 24. 11. 2017, 18.50
Co nevymyslí Nevypadají lákavě.
Aliisha, 24. 11. 2017, 18.44
Český národ je v tomto směru dost podnikavý. Bonbóny nekupuji, tak je mi to fuk
Janako, 24. 11. 2017, 17.53
Hrozny, ceho jsou nekteri schopni kvuli penezum... a Kajinek je zrovna in, takze vydelava.
Kamila Pecharová, 24. 11. 2017, 22.42
Hlavně jemu to vydělává!
Janako, 25. 11. 2017, 11.35
To taky no...
patricia077, 24. 11. 2017, 17.26
:-D no nene
k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2017, 16.31
Přesně jako i jestli je nevinný a nikoho nezabil, tak přece jen k nějakým zločinům se i přiznal, tak proč ho oslavovat?
Kamila Pecharová, 24. 11. 2017, 22.43
Přesně.. Viz.můj příspěvek
Janako, 24. 11. 2017, 17.54
Mne se to taky nelibi a rozhodne to neni dobry moralni vzor pro deti.
k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2017, 15.47
To už jsem viděla, ještě že bonbony nekupuji
k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2017, 15.56
To syn by se toho spíš lekl, ani nemá rád když je někde mikuláš nebo čert natož kájínek
patricia077, 24. 11. 2017, 17.26
Jj Bubák jako Bubák