Iveta Láznická (lazna)

lazna, 24. 11. 2017, 21.02

Viděla jsem na Facebooku. Jsme se s manželem pobavili.

Anna K.

Anna K., 24. 11. 2017, 19.35

Bych něco napsala ale slušné by to nebylo...

Adrianita

Adrianita, 24. 11. 2017, 18.50

Co nevymyslí Nevypadají lákavě.

Aliisha

Aliisha, 24. 11. 2017, 18.44

Český národ je v tomto směru dost podnikavý. Bonbóny nekupuji, tak je mi to fuk

Janako

Janako, 24. 11. 2017, 17.53

Hrozny, ceho jsou nekteri schopni kvuli penezum... a Kajinek je zrovna in, takze vydelava.

Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 24. 11. 2017, 22.42

Hlavně jemu to vydělává!

Janako

Janako, 25. 11. 2017, 11.35

To taky no...

Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 24. 11. 2017, 17.52

:-D:-D ach jo

patricia077

patricia077, 24. 11. 2017, 17.26

:-D no nene

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 24. 11. 2017, 17.25

Už se ničemu nedivím.

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 24. 11. 2017, 16.12

To už není možné na čem všem se vydělává věřím že spoustu lidí si je ze zvědavost koupí

Lucie Chmielová (snany)

snany, 24. 11. 2017, 16.17

Lidé jsou podnikaví a využívají momentální " slávy". Mě spíše podobné " projekty" odpuzují.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2017, 16.31

Přesně jako i jestli je nevinný a nikoho nezabil, tak přece jen k nějakým zločinům se i přiznal, tak proč ho oslavovat?

Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 24. 11. 2017, 22.43

Přesně.. Viz.můj příspěvek

Janako

Janako, 24. 11. 2017, 17.54

Mne se to taky nelibi a rozhodne to neni dobry moralni vzor pro deti.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2017, 15.47

To už jsem viděla, ještě že bonbony nekupuji

Lucie Chmielová (snany)

snany, 24. 11. 2017, 15.54

Já taky ne, avšak věřím, že každé zboží má svého kupce. U někoho bude Mikuláš s Kájinkem.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2017, 15.56

To syn by se toho spíš lekl, ani nemá rád když je někde mikuláš nebo čert natož kájínek

patricia077

patricia077, 24. 11. 2017, 17.26

Jj Bubák jako Bubák