Fuga, 1. 12. 2017, 13.56
zřejmě se někdo učí spamovat (
Kamila Pecharová, 1. 12. 2017, 13.34
Také nevím o co jde
Mygara, 1. 12. 2017, 13.23
někdo holt chtěl zahltit server, ale co z toho tedy má, nechápu
Adrianita, 1. 12. 2017, 12.18
Asi jen nějaká chyba, už jednou to tak bylo.
Petra Schoberová, 1. 12. 2017, 11.51
Taky jsem byla ráno docela v šoku
Blankasiro, 1. 12. 2017, 11.50
To se holt stane, hackeři jsou všude. A žádný ajťák není dokonalý. Hlavně že to zmizí a zase je klid
NiFee, 1. 12. 2017, 11.32
Ja si nemyslím, že to niekto umýselne spravil .
L.janicka.l, 1. 12. 2017, 11.21
Ja myslim, ze je to pokazde jiny ucet, protoze je jiste zablokovan, a jen tak mimochodem jsem koukala ze si s tim dal sakra praci 9 stranek diskuze kde na strance je asi 20 diskuzi a jeste jedna na dalsi strance. To musela ta osoba delat celou noc. Jinak uz je to asi po treti co jsem to tu zahlidla
k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2017, 16.24
To spíš dělá program jak člověk to jinak ani není v lidských silách ? ?