Lucie Chmielová (snany)

snany, 7. 12. 2017, 13.27

My chodíme na pouť jen k nám, protože ji hned za naším plotem, jinak tento typ zábavy nevyhledáváme. Nicméně vím od známých, že atrakce v zahraničí jsou opravdu pro celou rodinu a cenově podobně jako u nás a ještě se tam všichni usmívají a jsou ochotnější.

Gabika Illasova (Gabill)

Gabill, 7. 12. 2017, 13.09

Mne je zle uz len ked sa pozriem na prilozenu fotku.

Katka

Katka, 7. 12. 2017, 12.17

To nás teda neláká.

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 7. 12. 2017, 10.57

Super, takové parky miluju, určitě tam budem muset zajet ale nehrozí to dřív než za 3-4 roky

patricia077

patricia077, 7. 12. 2017, 9.10

Tak tam jsme ještě nebyli

Fuga

Fuga, 7. 12. 2017, 4.36

díky za dobrý tip, docela jste mě nalákala