Aliisha, 18. 1. 2018, 12.38
Nějaké zdravé sušenky. Tady v receptech jich je hromada
patricia077, 18. 1. 2018, 12.44
už jsem právě něco zkoušela a výsledek nic moc hihi
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.59
Jaké jsi zkoušela? Ono na razítka jsou ejlepší perníky nebo linecké
patricia077, 28. 1. 2018, 10.06
Linecké odsud i máslové sušenky atd
L.janicka.l, 18. 1. 2018, 12.26
Nadhera, to se budou susenky ted dobre pect. A detem jak budou chutnat. Koukni tady do receptu tam toho je, a v nejhorsim pripade by sli pouzit i na linecke testo
patricia077, 18. 1. 2018, 12.33
No právě linecké a na sušenky máslové jsem odsud už dělala a lepilo se to jako blázen
patricia077, 18. 1. 2018, 14.01
no právě proto potřebuji nějaký nelepivý ale kde ho sebrat mně lepí všechna těsta hehe
L.janicka.l, 18. 1. 2018, 18.13
Linecke popras mouckovym cukrem, pak se to nelepi
patricia077, 18. 1. 2018, 19.01
Jako hned těsto před válením?
L.janicka.l, 18. 1. 2018, 19.07
Presne tak povrch bude hrubsi a nebude se ti to lepit. Ja vetsinu davam mouku na testa a na tohle cukrovi ten cukr i kdyz se mi to lepi na vykrajovatka atd. Tak zkusim poprasit naradi a kdyz ani to tak proste testo poprasim cele
patricia077, 18. 1. 2018, 19.30
Ok zkusím dík za tip
patricia077, 18. 1. 2018, 12.04
to já taky
patricia077, 18. 1. 2018, 11.42
Je to dřevo, hele za tu cenu nečekám super kvalitu ..objednávala jsem nakonec na Ali, u nás chtějí nesmyslné peníze, takto vyšel cca 9 dolarů
patricia077, 18. 1. 2018, 12.48
jj ještě jsem chtěla dodat, že kvalita není vždy dle značky, mamka si pořídila drahý otvírák konzerv od Tescomy a vydržel velké kulové s prominutím
patricia077, 18. 1. 2018, 13.31
jo to chápu
patricia077, 18. 1. 2018, 10.49
Právě na Ali, protože u nás za něj chtěli i 1200,-! Nejlevnější, co jsem našla,stál u nás asi 560,-..
patricia077, 18. 1. 2018, 10.20
myslím, že to bude spíš na parádu
patricia077, 18. 1. 2018, 10.59
no já nejsem moc velká kuchtička
patricia077, 18. 1. 2018, 10.12
haha nene, jak jsem měla tu minulou diskuzi, tak některé mamky chtěly vidět pak fotku až dorazí, tak jsem to sem hodila
patricia077, 18. 1. 2018, 10.49
no jooo holka ale ty jsi zkušená pekařka hihi
Aliisha, 18. 1. 2018, 12.40
Taky mě zajímá výsledek.
patricia077, 18. 1. 2018, 10.21
Jinak z receptů odsud jsem zkoušela máslové, linecké atd a moc to nikdo nejedl
patricia077, 18. 1. 2018, 14.03
protože jsi psala že pečete s dětmi často a protože mamka tří dětí určitě je
patricia077, 18. 1. 2018, 14.28
Já ti peču většinou jen osvědčené recepty a když zkusím něco nového třeba odsud tak to většinou dopadne ....
patricia077, 18. 1. 2018, 16.50
Taky jsem si vybírala jednoduché znám své možnosti
patricia077, 18. 1. 2018, 10.07
To je právě to, že já žádné nikdy nedělala, asi by to chtělo něco jednoduchého
patricia077, 18. 1. 2018, 10.20
Já dělala právě máslové, z receptů tady odsud a ani se neptej, jak to dopadlo
patricia077, 18. 1. 2018, 10.50
fakt? já teda když mne něco zaujme, tak to zkusím, ale vzhledem k tomu, že jsem nic moc kuchařka a pekařka, tak to moc nevychází
patricia077, 18. 1. 2018, 11.11
stromům?
patricia077, 18. 1. 2018, 10.07
já nikdy žádné nepekla hehe
patricia077, 18. 1. 2018, 10.13
jo jenže ty máslové například tady z receptů jsem dělala a dopadlo to