Aliisha

Aliisha, 18. 1. 2018, 12.38

Nějaké zdravé sušenky. Tady v receptech jich je hromada

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 12.44

už jsem právě něco zkoušela a výsledek nic moc hihi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.59

Jaké jsi zkoušela? Ono na razítka jsou ejlepší perníky nebo linecké

patricia077

patricia077, 28. 1. 2018, 10.06

Linecké odsud i máslové sušenky atd

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 1. 2018, 12.26

Nadhera, to se budou susenky ted dobre pect. A detem jak budou chutnat. Koukni tady do receptu tam toho je, a v nejhorsim pripade by sli pouzit i na linecke testo

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 12.33

No právě linecké a na sušenky máslové jsem odsud už dělala a lepilo se to jako blázen

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 18. 1. 2018, 13.42

No musí ro být recept nelepivej,abys to z toho valecku vůbec dostala no.

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 14.01

no právě proto potřebuji nějaký nelepivý ale kde ho sebrat mně lepí všechna těsta hehe

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 1. 2018, 18.13

Linecke popras mouckovym cukrem, pak se to nelepi

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 19.01

Jako hned těsto před válením?

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 1. 2018, 19.07

Presne tak povrch bude hrubsi a nebude se ti to lepit. Ja vetsinu davam mouku na testa a na tohle cukrovi ten cukr i kdyz se mi to lepi na vykrajovatka atd. Tak zkusim poprasit naradi a kdyz ani to tak proste testo poprasim cele

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 19.30

Ok zkusím dík za tip

Daniela Kadlecová (vaniilla)

vaniilla, 18. 1. 2018, 12.02

Pěkné jsem zvědavá na vyrobené sušenky

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 12.04

to já taky

Lucie Chmielová (snany)

snany, 18. 1. 2018, 11.30

Jaká je kvalita? Nesmí ten váleček chemicky, je to něčím namořene? Kolik stál a kde? Já vím, tolik otázek , ale syn je blázen do dinosaurů a rád peče a já zas jsem opatrná na kvalitu. Díky

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 11.42

Je to dřevo, hele za tu cenu nečekám super kvalitu ..objednávala jsem nakonec na Ali, u nás chtějí nesmyslné peníze, takto vyšel cca 9 dolarů

Lucie Chmielová (snany)

snany, 18. 1. 2018, 12.45

Když ta věc přichází do kontaktu s jídlem tak jsem opatrná

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 12.48

jj ještě jsem chtěla dodat, že kvalita není vždy dle značky, mamka si pořídila drahý otvírák konzerv od Tescomy a vydržel velké kulové s prominutím

Lucie Chmielová (snany)

snany, 18. 1. 2018, 13.30

S tím souhlasím, já neřeším značku Ale třeba u dřeva čím je to namořene, obzvlášt když to dávám malým dětem nebo s tím vařím, peču....

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 13.31

jo to chápu

Anna Bernatová (annahb)

annahb, 18. 1. 2018, 10.47

je pěkný

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 18. 1. 2018, 10.46

jééé tak to je bezvadný, předchozí diskuzi jsem asi nějak nezaznamenala. Kde jsi objednala?

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.49

Právě na Ali, protože u nás za něj chtěli i 1200,-! Nejlevnější, co jsem našla,stál u nás asi 560,-..

Edita Křížová (editak)

editak, 18. 1. 2018, 10.16

je parádní! tak vzhůru do pečení

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.20

myslím, že to bude spíš na parádu

Edita Křížová (editak)

editak, 18. 1. 2018, 10.52

nene, šup sem s nějakým vývorem !!

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.59

no já nejsem moc velká kuchtička

nela škrhová (nellys)

nellys, 18. 1. 2018, 10.08

Já prve myslela, že se jdeš chlubit, že už jsi něco s tím zkusila. Jinak jak píšou holky, jakékoliv sušenky, tady v receptech je jich spousta

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.12

haha nene, jak jsem měla tu minulou diskuzi, tak některé mamky chtěly vidět pak fotku až dorazí, tak jsem to sem hodila

nela škrhová (nellys)

nellys, 18. 1. 2018, 10.47

Mě právě spíš víc zajímalo jak to bude fungovat jinak, já odtud zkoušela Pudinkové sušenky a Koka sušenky a oboje byly moc dobré

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.49

no jooo holka ale ty jsi zkušená pekařka hihi

Aliisha

Aliisha, 18. 1. 2018, 12.40

Taky mě zajímá výsledek.

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.21

Jinak z receptů odsud jsem zkoušela máslové, linecké atd a moc to nikdo nejedl

nela škrhová (nellys)

nellys, 18. 1. 2018, 13.59

Hele, dík za poklonu, ale nějak netuším kde jsi přišla na to,že jsem zkušená pekařka jako jo peču, ale hlavně buchty na plech a na tom není nic moc složitého a třeba ty koka sušenky byly fakt jednoduchý

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 14.03

protože jsi psala že pečete s dětmi často a protože mamka tří dětí určitě je

nela škrhová (nellys)

nellys, 18. 1. 2018, 14.20

Jj,to pečem, ale právě většinou jen buchty na plech, to je jednoduché, rychlé a děti to za mé lehké asistence zvládnou vlastně samy ale tak občas se hecnu a zkusím něco složitějšího

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 14.28

Já ti peču většinou jen osvědčené recepty a když zkusím něco nového třeba odsud tak to většinou dopadne ....

nela škrhová (nellys)

nellys, 18. 1. 2018, 16.21

Mě se často nové věci taky nepodaří, ale kupodivu co jsem zkoušela z receptů odsud tak byl výsledek v pohodě. Asi si vybírám jem jednoduché věci

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 16.50

Taky jsem si vybírala jednoduché znám své možnosti

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 18. 1. 2018, 10.00

Jakekoliv susenky

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.07

To je právě to, že já žádné nikdy nedělala, asi by to chtělo něco jednoduchého

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 18. 1. 2018, 10.17

Maslo.kokos.muze byt kakao a je to..;)je testo hustejsi takze krasne vynikne vzor.myslim ze na netu je hafo receptu...

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.20

Já dělala právě máslové, z receptů tady odsud a ani se neptej, jak to dopadlo

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 18. 1. 2018, 10.41

Ja odsud nikdy nedelala zadnej recept.tak nevim.

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.50

fakt? já teda když mne něco zaujme, tak to zkusím, ale vzhledem k tomu, že jsem nic moc kuchařka a pekařka, tak to moc nevychází

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 18. 1. 2018, 11.01

Ja kolonku recepty navstivila jen kvuli stromum )) jinak vubec;))

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 11.11

stromům?

Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 18. 1. 2018, 9.53

Upečte nějaké sušenky

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.07

já nikdy žádné nepekla hehe

Nikola Vaverková (nikolava)

nikolava, 18. 1. 2018, 10.09

Já jednou máslové, a docela to šlo. Myslím, že tady v receptech nějaký budou

patricia077

patricia077, 18. 1. 2018, 10.13

jo jenže ty máslové například tady z receptů jsem dělala a dopadlo to