L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 1. 2018, 10.55

Ve stredu dorazil, malej ho hned listoval, strasne se mu libi samolepky a jeste vecer stacil pocmarat jednu stranku zlutou pastelkou. Je dokonalej uz vim co budeme priste davat k vanocum

patricia077

patricia077, 20. 1. 2018, 12.09

Nám taky ve středu a mě bylo zrovna zle syn využil mě indispozice a sebral Segre pastelku a máme kresby i na zdi v chodbě

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 1. 2018, 16.49

Tak to ho nastesti nenapadlo jeste, jinak uz si pocmaral obleceni a oblicej

jitkamety

jitkamety, 20. 1. 2018, 10.45

Já vyhrála peeling a taky jsem moc ráda a spokojená

Lucie Chmielová (snany)

snany, 20. 1. 2018, 10.10

Taky přišel tento týden, syn nadšený i přes zabalený poznal, že jsou tam nálepky a hned začal sám tvořit, nakreslil na leden malého sněhuláka, nechal i místo pro sestru. Stejně je zajímavé, jak takový kalendář udělá u pětiletého dítěte tolik radosti. Promaminkam moc děkuji

patricia077

patricia077, 20. 1. 2018, 12.10

Radost byla i u ročního a čtyřleté

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 20. 1. 2018, 13.55

Naší udělaly nejvíc radost ty samolepky a když jsme narazily na datumy narozenin .

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 14.19

Přesně u nás taky, mohlo by jich být i víc ?

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 9.17

Uz tvorime, dnes má babička narozeniny, tak dostane, jen jsme nestihli všechno, tak budou dokreslovat při návštěvách Kazdej dělal něco, takze docela organizační fuska, Jirik s Nikolkou by to nejraději vsechno precmarali, Matesovi se zase nechtělo s nima dělat nic ?

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 20. 1. 2018, 9.42

My ho daly tátovi. Jen teda dcerka malovala věci jako pavouky a černé kytičky . Ale má tam i hezkého asi osmibarevneho snehulaka .

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 9.49

Paráda, to je náhodou taky krásný. Ja mám asi syndrom učitelky me hned napadají různé techniky a podobně Ale ty další obrázky uz jsou jednodušší

Lucie Chmielová (snany)

snany, 20. 1. 2018, 10.15

Krásné to máte. U nás budeme kreslit postupně a nechám to čistě v režii dětí a kalendář si necháme. Dědeček má sice teď narozeniny, ale on by to moc neocenitel.

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 12.02

U nás babi s dědou ano Teď nejstarší kreslil dva obrazky, taky čistě sám. Ale u Niky a Jirky jsem k těm tecam a caram chtěla dát nějakou formu

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 1. 2018, 10.49

Moc krasne obrazky

Danica Hohnová (darzanka)

darzanka, 20. 1. 2018, 11.08

Teda to mate krasne,babicka bude urcite nadsena:)

LucieS

LucieS, 20. 1. 2018, 8.37

Já se včera vzbudila, pět minut na to hovor od zásilkové služby, že je u nás, takže já neučesaná, rozespalá v domácím oblečení vylezu ven a tam docela fešák kurýr. Ale dárek krásný, děkuji.

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 20. 1. 2018, 9.28

Mě když přijde něco od promaminek,tak ke kuryrovi letim v 90% případů s nahatym miminem

Lucie Chmielová (snany)

snany, 20. 1. 2018, 10.18

U nás to bude určitě stejné, zákon schválnosti

LucieS

LucieS, 20. 1. 2018, 10.26

Minule když mi vezl něco poprvé, tak jsem byla úplně paf z toho, jakej byl fešák kurýr. Zařekla jsem se, že příště se aspoň učešu a obleču do něčeho, co není tak hrozné. Néééé, prostě včera musel přijet hned ráno v 8. A stejnej kurýr

Danica Hohnová (darzanka)

darzanka, 20. 1. 2018, 11.09

Jj,me kdyz prijede kuryr,tak jsem vetsinou bez podprdy a mala v naruci je nahata:)

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 20. 1. 2018, 13.50

patricia077

patricia077, 20. 1. 2018, 12.12

To k nám jezdí veselý týpek volá už jsem tadyyyy

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 13.40

Taky Teď uz je to lepší jezdí v přibližně stejnou dobu 11:30-12:30; problém je ze ve 12:00 chodím pro dceru do Mš (naštěstí přes cestu), ale zatím mi to vyšlo ze přijel dřív, ale mám nachystanou cedulku, "Přijdu za 5 minut"

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 20. 1. 2018, 13.51

Mě ho odchytavak i sousedky,ale musej si ho všimnout no..

Adrianita

Adrianita, 20. 1. 2018, 13.44

Já lezu z vany nebo se prevlekam z županu, a to jezdí až po obědě

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 20. 1. 2018, 13.52

takhle jsem ti měla u dcerky,teď musíme dopoledne hezky ven,takže už to nehrozí.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 20. 1. 2018, 10.16

Já jinak než v županu otvírat nechodím, už si zvykli

LucieS

LucieS, 20. 1. 2018, 10.27

Jako když to je ošklivej kurýr, tak to je fuk, ale ne mladej hezkej chlap Jsem se za sebe úplně zastyděla a měla takový ty myšlenky - je ti třicet, ale po ránu to tak nevypadá

Lucie Chmielová (snany)

snany, 20. 1. 2018, 10.31

Oni stejně koukají jen na břicho

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 20. 1. 2018, 13.53

Jednou na mě dost divně civěl-to jsem běžela od kojení a zapomněla jsem si dát vejs tričko (kojim přes vystrih,podprsenku jsem měla)

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 1. 2018, 10.53

Taky k nam jezdi fesak, tentokrat jsem byla oblecena, protoze jsem pospichala s prckem k zubari, jinak jsou urcite zvykli na vsechno

Edita Křížová (editak)

editak, 20. 1. 2018, 8.27

taky dorazil, je krásný!... budeme si ho vytvářet pro sebe...

Adrianita

Adrianita, 20. 1. 2018, 8.55

My taky

Iveta Láznická (lazna)

lazna, 20. 1. 2018, 8.23

Taky dorazil. Je moc pěkný.

Fuga

Fuga, 20. 1. 2018, 8.15

já už jsem s dětmi i vzmalovala a dala babi a dědovi

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 20. 1. 2018, 8.02

Taky dorazil a je fakt super, krásné milé překvapení

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 20. 1. 2018, 7.06

Jeste nemam doma ani vyhru;)sem si rikala ze jim dam do konce ledna a ozvu se;)ale kdyz uz i ceny utechy sou poslane;)))))