L.janicka.l, 20. 1. 2018, 10.55
Ve stredu dorazil, malej ho hned listoval, strasne se mu libi samolepky a jeste vecer stacil pocmarat jednu stranku zlutou pastelkou. Je dokonalej uz vim co budeme priste davat k vanocum
patricia077, 20. 1. 2018, 12.09
Nám taky ve středu a mě bylo zrovna zle syn využil mě indispozice a sebral Segre pastelku a máme kresby i na zdi v chodbě
L.janicka.l, 20. 1. 2018, 16.49
Tak to ho nastesti nenapadlo jeste, jinak uz si pocmaral obleceni a oblicej
jitkamety, 20. 1. 2018, 10.45
Já vyhrála peeling a taky jsem moc ráda a spokojená
Taky přišel tento týden, syn nadšený i přes zabalený poznal, že jsou tam nálepky a hned začal sám tvořit, nakreslil na leden malého sněhuláka, nechal i místo pro sestru. Stejně je zajímavé, jak takový kalendář udělá u pětiletého dítěte tolik radosti. Promaminkam moc děkuji
patricia077, 20. 1. 2018, 12.10
Radost byla i u ročního a čtyřleté
Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 14.19
Přesně u nás taky, mohlo by jich být i víc ?
Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 9.17
Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 9.49
Paráda, to je náhodou taky krásný. Ja mám asi syndrom učitelky me hned napadají různé techniky a podobně Ale ty další obrázky uz jsou jednodušší
Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 12.02
U nás babi s dědou ano Teď nejstarší kreslil dva obrazky, taky čistě sám. Ale u Niky a Jirky jsem k těm tecam a caram chtěla dát nějakou formu
L.janicka.l, 20. 1. 2018, 10.49
Moc krasne obrazky
LucieS, 20. 1. 2018, 8.37
Já se včera vzbudila, pět minut na to hovor od zásilkové služby, že je u nás, takže já neučesaná, rozespalá v domácím oblečení vylezu ven a tam docela fešák kurýr. Ale dárek krásný, děkuji.
LucieS, 20. 1. 2018, 10.26
Minule když mi vezl něco poprvé, tak jsem byla úplně paf z toho, jakej byl fešák kurýr. Zařekla jsem se, že příště se aspoň učešu a obleču do něčeho, co není tak hrozné. Néééé, prostě včera musel přijet hned ráno v 8. A stejnej kurýr
patricia077, 20. 1. 2018, 12.12
To k nám jezdí veselý týpek volá už jsem tadyyyy
Eliška Kozlova, 20. 1. 2018, 13.40
Taky Teď uz je to lepší jezdí v přibližně stejnou dobu 11:30-12:30; problém je ze ve 12:00 chodím pro dceru do Mš (naštěstí přes cestu), ale zatím mi to vyšlo ze přijel dřív, ale mám nachystanou cedulku, "Přijdu za 5 minut"
Adrianita, 20. 1. 2018, 13.44
Já lezu z vany nebo se prevlekam z županu, a to jezdí až po obědě
LucieS, 20. 1. 2018, 10.27
Jako když to je ošklivej kurýr, tak to je fuk, ale ne mladej hezkej chlap Jsem se za sebe úplně zastyděla a měla takový ty myšlenky - je ti třicet, ale po ránu to tak nevypadá
L.janicka.l, 20. 1. 2018, 10.53
Taky k nam jezdi fesak, tentokrat jsem byla oblecena, protoze jsem pospichala s prckem k zubari, jinak jsou urcite zvykli na vsechno
Adrianita, 20. 1. 2018, 8.55
My taky
Fuga, 20. 1. 2018, 8.15
já už jsem s dětmi i vzmalovala a dala babi a dědovi