slavuska, 12. 2. 2018, 23.49
náš prvňák má obyč jednopatrový, pastelky se mu tam vejdou.
Aliisha, 12. 2. 2018, 19.59
V papírnictví je jich na výběr asi tisíc já bych to tak neřešila a koupila ten, co si dítě vybere.
louskacek2, 12. 2. 2018, 19.20
My máme klasika jednopatrový k batohu Topgal v setu a jsme moc spokojený. Jinak penál k zápisu nepotřebuješ a jen co se do školy dostanete má každá skola svůj řidičák na kterým ti paní učitelka ráda poradí co vybrat.
petrao, 12. 2. 2018, 19.13
Mrkněte tady do eshopu na látkový "penál" je lehoučký a skladný a hlavně ho budete moct i vyprat
L.janicka.l, 12. 2. 2018, 19.02
Pamatuji na svuj penal a tripatrovy se mi moc nesikoval do tasky je moc vysoky. A kdyz vidim co vse ty male deti do skoly tahaji asi bych volila neco mensiho
Katka, 12. 2. 2018, 16.54
Penál Jako pouzdro myslíš, jo? Máme otevírací do stran, vejdou se tam pastelky, tužky, pero, nůžky, guma a ořezávátko. 2 pouzdra zaberou na lavici dost místa. Šestileté dítě by si už mělo zvládnout zastrčit pastelku do pouzdra ;o)
NiFee, 12. 2. 2018, 16.13
nAJLEPšIE JE KED SI DIETA VZBERIE SAMO