Lucie Chmielová (snany)

snany, 13. 2. 2018, 0.06

U nás jsme se propracoval od pouzdra který byl ve VP a jednoduchého penálu k herlitz. Máme s motivem baletky. Ve stejném stylu jako na obrázcích

slavuska

slavuska, 12. 2. 2018, 23.49

náš prvňák má obyč jednopatrový, pastelky se mu tam vejdou.

Aliisha

Aliisha, 12. 2. 2018, 19.59

V papírnictví je jich na výběr asi tisíc já bych to tak neřešila a koupila ten, co si dítě vybere.

Anna Bernatová (annahb)

annahb, 13. 2. 2018, 8.07

také jsem nechala děti at si vyberou

Lucie Chlumecka (louskacek2)

louskacek2, 12. 2. 2018, 19.20

My máme klasika jednopatrový k batohu Topgal v setu a jsme moc spokojený. Jinak penál k zápisu nepotřebuješ a jen co se do školy dostanete má každá skola svůj řidičák na kterým ti paní učitelka ráda poradí co vybrat.

Petra Önder (petrao)

petrao, 12. 2. 2018, 19.13

Mrkněte tady do eshopu na látkový "penál" je lehoučký a skladný a hlavně ho budete moct i vyprat

L.janicka.l

L.janicka.l, 12. 2. 2018, 19.02

Pamatuji na svuj penal a tripatrovy se mi moc nesikoval do tasky je moc vysoky. A kdyz vidim co vse ty male deti do skoly tahaji asi bych volila neco mensiho

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 12. 2. 2018, 17.57

Koupili jsme jednopatrový rozkládací, takový ten klasický, aby ladil a aktovkou jinak uvidíme až co bude potřeba

Katka

Katka, 12. 2. 2018, 16.54

Penál Jako pouzdro myslíš, jo? Máme otevírací do stran, vejdou se tam pastelky, tužky, pero, nůžky, guma a ořezávátko. 2 pouzdra zaberou na lavici dost místa. Šestileté dítě by si už mělo zvládnout zastrčit pastelku do pouzdra ;o)

Lucie Chmielová (snany)

snany, 13. 2. 2018, 5.45

Mělo zvládnout, ale jednodušší a rychlejší je to tam naházet

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 12. 2. 2018, 16.39

Jo a je unor..zapisy v dubnu...aktovka staci v sprnu...nestresuj;)

NiFee

NiFee, 12. 2. 2018, 16.13

nAJLEPšIE JE KED SI DIETA VZBERIE SAMO