L.janicka.l, 15. 2. 2018, 21.23
Uho se dela snad vsude, jen ja mu nikdy neprisla na chut
Aliisha, 15. 2. 2018, 19.09
Uho je klasika
rodinka, 15. 2. 2018, 10.32
Jj rychlá a dobrá ,přílohu může dát člověk na jakou má chuť
patricia077, 14. 2. 2018, 10.06
UHO to mne pobavilo
slavuska, 14. 2. 2018, 13.02
To je bila no,ale do poslednich chvil byla hneda,nez se tam dala ta smetana,tak jsem to pojmenovala takhle
patricia077, 14. 2. 2018, 13.23
jj však ten název známe všichni ustálil se