patricia077

patricia077, 2. 5. 2018, 13.34

Obdivuji všechny kdo pečou domácí my max připravenou směs do pekárny

Mygara

Mygara, 2. 5. 2018, 13.24

daří se mi, ale peču ve formě, jinak se mi rozjíždí

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 5. 2018, 15.00

aku mas formu? material myslim.

Janako

Janako, 2. 5. 2018, 12.25

Zatim ne,ale uvazuji o tom.

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2018, 11.22

Nikdy me po upeceni moc nechutnal, nakonec se vyhodil. Ted davam drozdi a je hned pryc

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 5. 2018, 11.24

len ja drozdovy nemozem zo zdrav. dovodov. takze som nutena robit kvaskovy

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2018, 11.57

Tak snad se povede

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 5. 2018, 15.00

dakujem