patricia077, 2. 5. 2018, 13.34
Obdivuji všechny kdo pečou domácí my max připravenou směs do pekárny
Mygara, 2. 5. 2018, 13.24
daří se mi, ale peču ve formě, jinak se mi rozjíždí
WeruskaSK, 2. 5. 2018, 15.00
aku mas formu? material myslim.
Janako, 2. 5. 2018, 12.25
Zatim ne,ale uvazuji o tom.
L.janicka.l, 2. 5. 2018, 11.22
Nikdy me po upeceni moc nechutnal, nakonec se vyhodil. Ted davam drozdi a je hned pryc
WeruskaSK, 2. 5. 2018, 11.24
len ja drozdovy nemozem zo zdrav. dovodov. takze som nutena robit kvaskovy
L.janicka.l, 2. 5. 2018, 11.57
Tak snad se povede
WeruskaSK, 2. 5. 2018, 15.00
dakujem