Katka, 4. 5. 2018, 8.34
A proč jezdíte s tak malými dětmi tak daleko? Jela bych jela vlakem, tam se mohou projít.
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 10.15
do talianska sme isli, skusili sme, cesta mala trvat 6 hod ale kvoli zapcham trvala 14
Katka, 4. 5. 2018, 10.17
Se zácpami se musí na cestě počítat.
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 10.37
hej len to bol extrem lebo vtedy sa cele taliansko presuva, maju hromadne dovolenky ci co, proste to neboli bezne zapchy a nepomohlo to ani tym co isli na noc uz pred nami, takisto im to trvalo
patricia077, 4. 5. 2018, 10.52
Zácpy jsou skoro všude no a nejvíc miluji ty smajlíky - musíme to opravit díky ale že to opravují rok a hlavně tam nevidíš "lopatu" to už je druhá věc
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 12.23
rodicov mam 450km od nas..k nim sa preto ani nedostanem. musia.chodit oni k nam. vlakom 6 hod si to tuez nevem predstavit aj s kojenim
Eliška Kozlova, 4. 5. 2018, 13.58
V pohodě, některé vlaky jsou upravené pro cestování s dětmi, ja jela i v regionálním s prebalovacim pultem. Kojení je spíše plus, nemusíte zastavovat, ja se jen natočila k okýnku a nikdo nic neviděl, neresil. Jen ze se musí tahat věci, na to je auto bezkonkurencni. Ideál poslat tátu s věcmi autem a děti vlakem
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.04
tu uz tie upravene vlaky zrusili. skor zbalit sa by bol problem. neznasam balenie takze este keby sok bola obmedzena miestom tak to radsej nikam nejdem
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 10.16
hej to bude asi jedine riesenie, spoliehala som sa ze budu spat cez den ale nespali vobec
Eliška Kozlova, 4. 5. 2018, 13.59
Taky nerada tvrdnu v autě, jsem protivnejsi než děti