patricia077

patricia077, 17. 6. 2018, 7.32

Mne to občas udělá žiletka na intimní partii je třeba používat kvalitní gel na holení a poté ošetřit nedráždivým mlékem

Fuga

Fuga, 17. 6. 2018, 7.12

mažu kalciovou mastí, nakolik to urychlí si netroufám říci, ale nesvědí

Aliisha

Aliisha, 17. 6. 2018, 6.55

Použít pěnu na holení a pak namazat aviril krém na dětský zadek

Žofinka

Žofinka, 17. 6. 2018, 6.25

Čas, ale to je odpověď, kterou asi slyšet nechceš

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 17. 6. 2018, 5.50

Taky s tím mám občas problém ale ne na stehnech

Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)

Kamila Pecharová, 16. 6. 2018, 23.14

Stehna si neholím, ale osvědčená a nejlepší "voda po holení" je Alpa.. Klasická francovka, je to vlastně desinfekce.. co ti budu povídat, pálí to jako čert, ale okamžitě zahojí rány a žádné červené pupínky se nekonají! Nic jiného už s manželem nepoužíváme několik let

Jaroslava Šťastná (Jarka mmm)

Jarka mmm, 17. 6. 2018, 12.46

Tayk si stehna neholim

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 6. 2018, 22.20

Nejlepší recept je se neholit Nebo využít jiný typ holení ...

Adrianita

Adrianita, 16. 6. 2018, 21.58

Já si třeba stehna neholím vůbec. Doporučuji holit se večer po teplé koupeli, raději častěji měnit žiletky nebo žiletku vyměnit za jiné holítko - depilační strojek. V případě potřeby zklidnění pokožky na vlhkou kůži vetřít třeba kokosák. Pupínky může spotřebovat nejen holítko, ale i krém, který použiješ a může podráždit pokožku, ale i gel či pěna.

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 16. 6. 2018, 21.42

Mívala jsem to taky všude kde jsem se oholila, pak jsem začala používat gel Gillette Satin Care Sensitive, holítka Venus ComfortGlide Breeze Razor a potom mažu dětským hydratačním krémem Nivea Baby Skin Sensitive a je to v pohodě

jitkamety

jitkamety, 16. 6. 2018, 22.26

Děkuji za tip,můžu se zeptat jak dlouho takové holitko používáte než ho vyměníte?

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 17. 6. 2018, 7.05

kupuji sadu kde jsou dvě hlavice, a vydrží mi dlouho měním až když je ten gelový proužek na tom špatný a přesnou dobu teda nepovím, je to fakt dlouho nebo dokud dobře jede, holí než se neztupí. Záleží teda na tom jak často se holí, já jednou za týden přes léto a přes zimu třeba vůbec

Lucie Chmielová (snany)

snany, 16. 6. 2018, 21.26

Stehna si neholím, zaručený tip nemám, jedině pro příště vyměnit holící pěnu a místo ní použít hypoalergenní sprchový gel.