patricia077, 22. 6. 2018, 20.15
Parádní
Petra Schoberová, 22. 6. 2018, 9.20
Juuu to je parádní
Lenička, 22. 6. 2018, 7.25
Moc hezké a roztomilé.Takové přanícko potěší
Zdeňka S., 22. 6. 2018, 7.03
To je moc hezké taky máme Aničku a tetu Mílu
Monuli, 22. 6. 2018, 5.32
To je originalni ?
Eliška Kozlova, 21. 6. 2018, 22.45
hezké i vtipné; to by se mi líbilo i k svátku maminek
Leňulka, 21. 6. 2018, 22.54
jj já myslím, že to je bezva nejen na narozeniny