L.janicka.l, 21. 7. 2018, 21.11
Zajimavy clanek,. Je fakt, ze z obliceje se da fakt hodne vycist
Katka, 21. 7. 2018, 18.01
Neumím se přetvařovat. Naštěstí nejsem moc často naštvaná, protože umím pohledem zabíjet ?Mám to po babičce, ta nikdy nekřičela, její pohled byl mnohem silnější.
patricia077, 21. 7. 2018, 19.34
Taky to umim
Adrianita, 22. 7. 2018, 21.27
Nápodobně.
patricia077, 21. 7. 2018, 8.52
Podrobne popsano