Lusesita25, 3. 11. 2018, 20.50
My jsme dostali knížku, při nahlášení syna do pojišťovny. Ale musím říct, že ani nevím jak se jmenuje.
L.janicka.l, 3. 11. 2018, 20.47
Tak takove knihy nevedu
patricia077, 3. 11. 2018, 19.48
Já mám obě do pěti let pro holku i kluka holka už ji má dokonce hotovou pět ji bylo ted
Žofinka, 3. 11. 2018, 19.27
My vždy dostali na vítání občánků
Eliška Kozlova, 3. 11. 2018, 19.42
My taky ??
patricia077, 3. 11. 2018, 19.49
My ne no
patricia077, 4. 11. 2018, 12.56
A jo vidíš to jsem zapomněla to asi taky někde mame
Adrianita, 6. 11. 2018, 20.06
Ma taky, ale i není tam místo na fotky, nejen proto mám jiné knížky.
Ketris, 3. 11. 2018, 18.00
Ketris, 3. 11. 2018, 17.57
Knizka "muj chlapecek" ! Doporucuji! A zadne krtiny tam nejsou navic je fakt luxusne zpravovana..
Janako, 3. 11. 2018, 17.24
Proč jsou křtiny takový problém? ?
patricia077, 3. 11. 2018, 19.49
V té naší křtiny nejsou určitě ani v jedné