Miluše Slimáčková (Mildret)

Mildret, 29. 11. 2016, 1.27

Jéé jo já ale krása to by se mi líbilo.

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 12. 11. 2016, 13.09

Tak to je úžasný, doma by se mi to asi moc nehodilo ale třeba v nějaké restauraci to musí být parádní

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 13.18

dost dobré

Pavla Bartošíková (Pavla33)

Pavla33, 4. 7. 2016, 14.26

vypadá to moc pěkné

Julianna Vorosova (ivett)

ivett, 22. 6. 2016, 15.06

vyzerá to zaujímavo, ale na výrobu by som určite nemala nervy

Žaneta Hešíková (a.nnysek)

a.nnysek, 6. 10. 2015, 20.48

zajímavé,pro milovníky piva

Hana Hellová (hellova)

hellova, 19. 6. 2015, 13.09

To je teda vzor!

Denisa Čechová (DenisaC)

DenisaC, 7. 6. 2015, 22.34

Tak to ne

Eva Hroudová (mckvak)

mckvak, 5. 6. 2015, 7.18

Chlapum se to bude libit