Žofinka

Žofinka, 8. 12. 2018, 10.32

Tak to zbývá sklo nebo nerez

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 8. 12. 2018, 9.17

Doma normální hrníčky nebo plastové kelímky. Ven pet lahev třena od Jupíka. Do školy má dcera plastovou lahev odtud z VP a zatím spokojenost. Já zas na plast nedám dopustit.

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 8. 12. 2018, 8.39

doma z hrnku nebo skleničky a venku z pet lahve

Aliisha

Aliisha, 8. 12. 2018, 6.31

Nerez termosku s brčkem. Sice trochu teče, když se překlopí, ale měnit se mi nechce.

Tereza Knapová (Teryk92)

Teryk92, 7. 12. 2018, 23.43

Sklo

Adrianita

Adrianita, 7. 12. 2018, 21.33

Sklo nebo nerez, jiná možnost není..

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 12. 2018, 16.38

mame tritanove flase plastove, kvoli nosnosti, plus sklenene roznych velkosti od dzusikov alebo mineralok takisto ocelove termosky, su zvyknuti od malicka pit z akejkolvek flasky

Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 7. 12. 2018, 15.34

Doma pije dcera z melaminového hrnečku značky babylove z DM a když jsme venku, tak používáme plastovou láhev z tescomy nebo když je chladno, tak z termosky.

petralak

petralak, 8. 12. 2018, 11.40

Melamin?? ... Tak doufám, že ne čaj apod. Přečti si něco o této látce...

Adéla Kadlusová (Adelinka)

Adelinka, 8. 12. 2018, 16.08

Děkuji za upozornění, už jsme si něco přečetla. Nepředpokládala jsem, že by se mohlo něco škodlivého přidávat do dětského nádobí

petralak

petralak, 8. 12. 2018, 23.07

Já jsem právě hledala alternativu ke sklu a vzpomněla jsem si na nádobí z dětství, ale když jsem si přečetla co to je, tak jsem se zhrozila, co se prodává, hlavně bez velkého varování, že do toho nepatří nic teplého apod.

Furciferka

Furciferka, 7. 12. 2018, 14.23

Zrovna dneska syn jednu skleněnou rozbil. Máme NUK a jsem s nima spokojená. Jen kdyby nebyly tak křehké Do těch skleněných dávám teplé nápoje. Ty studené do plastu dávám.

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 7. 12. 2018, 14.00

Máme nerez máme i obal jsme spokojeni.?