a.nnysek, 6. 10. 2015, 21.59
nádherné, škoda že mi dlouho lak nevydrží
mckvak, 6. 7. 2015, 14.56
To je super
DenisaC, 7. 6. 2015, 20.29
Tak to je bozi )