Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 30. 12. 2018, 14.48

Já se oblíkám podle sebe. Příteli se líbilo všechno, mě ne. Já sama si nejvíce sexy připadám v upnutých džínách, bílém tílku a přes to koženou černou bundu křivák Bez křiváku to ejsem já, nosím ho i pod zimní bundu místo mikiny, ty nesnáším. Křiváky mám doma v několik barvách,a le nejvíce černé

Daniela Kadlecová (vaniilla)

vaniilla, 28. 12. 2018, 11.34

Pry se libim ve vsem

Nikol Kovačíková (Nikoll)

Nikoll, 28. 12. 2018, 11.24

Nikdy mi vyloženě neřekl že vypadám hrozně, nebo usedle. Ale nosím to co je mi pohodlné, nemyslím si, že jsem usedlá máma ve vytahaných teplácích

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 30. 12. 2018, 14.49

Mě taky ne. Já totiž nejsem ta, co rezignuje na vzhled a styl, když má dítě. Bohužel v okolí to dělá snad 80% maminek.

Tamara Schovancova (Gustawka)

Gustawka, 27. 12. 2018, 17.03

můj partner má rád šaty a k tomu v zimě kozačky

Lucie Smolová (Cherrynka)

Cherrynka, 30. 12. 2018, 14.49

To já taky šaty mám ráda sukně ani moc ne, ale k šatům mám ráda pantofle na platmormě, vypadá to hodně pěkně

An an (andrejka3741)

andrejka3741, 26. 12. 2018, 12.03

Tak me to jedno neni, neznamena kdyz jsem mama, ze budu usedla. Staram se o sebe a rada se hezky oblekam, ale neprehanim to, proste trocha elegance nikdy neuskodi manzel me ma pry nejradsi v uplych kalhotach. Rukavicky fakt ne.

Janako

Janako, 25. 12. 2018, 20.57

Libim se mu ve vsem?

Veronika Hlaváčková (V007A)

V007A, 25. 12. 2018, 18.32

No na nic takového nemám čas,vezmu na sebe,co je po ruce a jdu. Jsem prostě momentálně usedla mamina a je mi to jedno.

Žofinka

Žofinka, 25. 12. 2018, 6.21

Každý to má jinak, ale tomu mému je to jedno

Lucie Chmielová (snany)

snany, 24. 12. 2018, 13.48

Je mi to jedno

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 24. 12. 2018, 13.23

No tak zrovna to na fotce bych na sebe vzala jen kdyby mi za to někdo dal milión jako za mě děs.