L.janicka.l, 11. 1. 2019, 21.38
To je tezka uz zitra bude lip
Katka, 11. 1. 2019, 22.36
No jo, zejména když je zvyklý na hladinu cukru stabilní ?
patricia077, 11. 1. 2019, 20.51
Jj po sladkem se hloupne
Katka, 11. 1. 2019, 21.26
spíš je rozjívený, ještěže to má povolené jen 1x týdně ;o)
patricia077, 12. 1. 2019, 8.41
Tak uz vim kde je u na problém :-)po vánocích hladina furt neklesla jej
Katka, 13. 1. 2019, 0.00
Tak vzhledem k tomu, že doma jsem já a ve škole nemá peníze, tak asi těžko. Když nepočítám bonbony od paní saboterky učitelky ?
patricia077, 22. 1. 2019, 12.58
Já myslím že přísun sladkého neuhlídáš, holka sama kolikrát má v šatně ve skříňce bonbony, prý za to že byla hodná nebo teď že zpívali ostatním třídám koledu na tři krále atd