Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 12. 1. 2019, 9.20

Mám ten samý pocit , když se nají sladkostí jsou k nezastavení..

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 1. 2019, 21.38

To je tezka uz zitra bude lip

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 11. 1. 2019, 21.30

Cukr je doping tak to na brášku funguje.?

Katka

Katka, 11. 1. 2019, 22.36

No jo, zejména když je zvyklý na hladinu cukru stabilní ?

patricia077

patricia077, 11. 1. 2019, 20.51

Jj po sladkem se hloupne

Katka

Katka, 11. 1. 2019, 21.26

spíš je rozjívený, ještěže to má povolené jen 1x týdně ;o)

patricia077

patricia077, 12. 1. 2019, 8.41

Tak uz vim kde je u na problém :-)po vánocích hladina furt neklesla jej

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 12. 1. 2019, 8.58

To určitě bude tak.?

Lucie Chmielová (snany)

snany, 12. 1. 2019, 23.54

Jestli on "nedopuje" i někde jinde

Katka

Katka, 13. 1. 2019, 0.00

Tak vzhledem k tomu, že doma jsem já a ve škole nemá peníze, tak asi těžko. Když nepočítám bonbony od paní saboterky učitelky ?

Lucie Chmielová (snany)

snany, 13. 1. 2019, 0.09

Učitelky mají velkou zásobu a každý úspěch je třeba odměnit A nezapomeň na narozeniny, svátky...

patricia077

patricia077, 22. 1. 2019, 12.58

Já myslím že přísun sladkého neuhlídáš, holka sama kolikrát má v šatně ve skříňce bonbony, prý za to že byla hodná nebo teď že zpívali ostatním třídám koledu na tři krále atd