Ketris

Ketris, 10. 3. 2019, 21.52

U nas bylo a je nejhorsi cestovat letadlem

jitka46

jitka46, 30. 3. 2019, 8.56

Letadlo jsme zatím nezkoušeli

Jana Kubešová (jkubeso)

jkubeso, 9. 3. 2019, 20.56

Delší trasy u nás moc nejdou, věčně s řevem, tak snad se to s věkem ustálí

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 9. 3. 2019, 11.33

Autem vlakem to jde. I když dlouhé cesty jsou hrůza. ?

Romana Salvetova (ROMA-Z)

ROMA-Z, 9. 3. 2019, 10.05

Cestování je u nás vždycky bojovka... pro všechny

patricia077

patricia077, 9. 3. 2019, 9.06

Busem vlakem letadlem a pak asi riksou za pár dní

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 9. 3. 2019, 11.42

Tak si to užijte v pohodě.

patricia077

patricia077, 9. 3. 2019, 12.57

No hele nevím týden mne zlobí opět moudrák a jelikož manžel si s trháním teď užil tak se mi do toho opět nechce

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 9. 3. 2019, 14.08

To se ti nedivím já jsem si také užila

patricia077

patricia077, 9. 3. 2019, 16.34

Tak to ti naprosto věřím