Ketris, 10. 3. 2019, 21.52
U nas bylo a je nejhorsi cestovat letadlem
jitka46, 30. 3. 2019, 8.56
Letadlo jsme zatím nezkoušeli
patricia077, 9. 3. 2019, 9.06
Busem vlakem letadlem a pak asi riksou za pár dní
patricia077, 9. 3. 2019, 12.57
No hele nevím týden mne zlobí opět moudrák a jelikož manžel si s trháním teď užil tak se mi do toho opět nechce
patricia077, 9. 3. 2019, 16.34
Tak to ti naprosto věřím