Žofinka, 21. 3. 2019, 16.54
To je zajímavé ale opravdu jsem o tom nikdy neslyšel
Eliška Kozlova, 21. 3. 2019, 15.09
Ponožky proto, ze když se dají patami k sobě, vznikne písmeno X, jako chomozom, který u DS přebývá.
Fuga, 21. 3. 2019, 14.55
Já o této výzvě neslyšela ale nevím jestli to bude v botách vůbec vidět
Eliška Kozlova, 21. 3. 2019, 15.02
No právě
L.janicka.l, 21. 3. 2019, 21.30
To asi ne, hlavne ze maj hodne liku
patricia077, 22. 3. 2019, 2.07
U nás to dávají do skupiny i s informacemi navíc Eli má spolužáka zname ho od malička
patricia077, 22. 3. 2019, 4.25
Já to ani nehledala prostě to na mne vykouklo samo
Ketris, 21. 3. 2019, 12.41
Ja tohle neprozivam
Eliška Kozlova, 21. 3. 2019, 13.01
Samozdrejme záleží na míře postižení a pridruzenem postižení (poruchy vnitřních orgánů třeba srdce, játra), ale jinak mohou žít kvalitní a radostný život, jsou výborní zamestnanci, jako jedni z mála mají radost práce
Eliška Kozlova, 21. 3. 2019, 15.07
Ale taky ne všichni, umí být i velice smutní a zklamáni, zkrátka každý jiný jako kdokoliv
patricia077, 21. 3. 2019, 10.51
Další super akce