patricia077, 18. 7. 2019, 9.38
Nemám nechci ani to ani piercing ale každý ať si dělá co chce .-)
petralak, 18. 7. 2019, 8.24
Když jsou hezký udělané a není to jen nějaký momentálně módní hit jako čínské znaky, tak se mi líbí, jeden čas jsem o tom uvažovala, zkusila jsem si to nejdřív henou, abych viděla, jestli se mi to bude líbit, ale na henu jsem měla takovou reakci, že jsem ráda, že nemám jizvy, takže tím vše kolem tetování zkončilo
Adrianita, 18. 7. 2019, 7.56
Nemám a zatím neplánuji .
LucieS, 17. 7. 2019, 21.51
Nemám. Tetování je mi naprosto odporné. Pobavil mě partner historkou, jak se ptal své kolegyně, co znamená její "čínský vytetovaný znak" - odpověď byla, že to je její tajemství a podobné mlžení. Takže partner opáčil, že tam vlastně může mít třeba "Já jsem blbá" a neví o tom.
NiFee, 17. 7. 2019, 20.43
mne sa tetovanie páči ale sama by som si ho nikdy nedala