Souhlas, my takhle vybírali a máme pro děti Jitro. Jsou boží. Parádně nastavitelné, rádi na nich u stolu sedáváme i my, nebo návštěvy, když už děti spí a jsou volné. Navíc si děti mohly samy vybrat barevnost každého prkénka (naštěstí tak kreativní nebyly). A jsou tak moc hezké i jako doplněk do interiéru.