Fuga

Fuga, 25. 12. 2019, 5.14

Nůž a byl tam☺

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 25. 12. 2019, 7.07

Heč já ho také dostala.?

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 12. 2019, 23.01

Co chci to si koupim sama, ale chtela jsem aby byl malej aspon dnes hodny a ono nic,

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 23.08

Hele já taky aspoň dnes a oni ne prali se hádali pak byli spokojeni s dárky a zas grrr

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 12. 2019, 8.08

Nekdy je to fakt boj, a dovrsil to kravalem ve 2:25 kdy na me rycel at si lehnu na zem, ze se chce roztahovat.

patricia077

patricia077, 25. 12. 2019, 10.36

Noo buď ráda že je zdravý já to mám taky plus kašel a smrkani teď teda nám zalehle dutiny a rymicku a to hrozně nesnáším ?

Lucie Chmielová (snany)

snany, 25. 12. 2019, 16.11

Všude je to stejné. , prostě děti Já jsem byla celkem zdravá, stačilo jít k taťkovi a tam nás manžela mého nevlastního bratra stihla nakazit. Milují tyhle návštěvy, vrrr

patricia077

patricia077, 25. 12. 2019, 17.31

No klasika

Katka

Katka, 29. 12. 2019, 17.28

Nám se osvědčila léčba šokem. Syn i dcera se vyléčili z kašle po plavání ve veřejném bazéně. Asi ta voda byla tak studená, že bacily uhynuly

Veronika Hlaváčková (V007A)

V007A, 25. 12. 2019, 10.12

Tak to u nás byl klid, děti byly hodné.

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 12. 2019, 16.46

Tak to je fajn

Karolína Šmídová (Karolina97)

Karolina97, 24. 12. 2019, 21.29

Ja si prala novou peněženku akorát, zbytek byl pro mě teda překvapeni ?

Veronika Hlaváčková (V007A)

V007A, 24. 12. 2019, 20.28

Já si nepřála nic, protože všechno co potřebuji si koupím. Nejlepší jsou pro mě peníze nebo to, co se sni a vypije.

Katka

Katka, 24. 12. 2019, 11.10

Já si většinou nepřeji nic a nechám se překvapit. Já nejsem náročná, já mám radost ze všeho, neurazí mě ani peníze ?

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 13.52

Já hlavně chtěla napsat že letos žádné překvapení jako vloni nechci

LucieS

LucieS, 24. 12. 2019, 14.01

Seš blázen. Tvůj loňský dárek je můj sen! A je to tak vlastně dobře, že každému se líbí něco jiného a je úplně jiný. Aspoň je svět pestrobarevný.

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 15.29

Tak to rozhodně je no vidíš a já chtěla poukaz ke kadeřnici ?v prosinci už na mne neměla čas a chci zas vypadat jako ženská

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 24. 12. 2019, 14.04

To už by bylo trapný dávat druhej rok dovolenou..letos by měl vymyslet něco víc překvapujícího????

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 15.28

No toho se právě bojím ?když jsem balila dárky tak mu říkám ty jako nic nebalis a reakce já nemám co balit! Takže se desim předem ?

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 15.31

Hele když to bude zas nějaký šok tak to sem dám ale potřebujeme nové auto to naše už má za sebou stou opravu a furt to není ono

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 24. 12. 2019, 11.06

Dost přemýšlím o lyžích, Marek ty dva starší učil; ja jsem spíš na běžky, tak buď děti preorientuju na běžky anebo se naučím líp lyžovat na sjezdovkách ale vidím to spíš na kavovar

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 24. 12. 2019, 11.54

Já letos taky nové lyže;))

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 12. 2019, 22.50

Kavovar je lepsi jak lyze, od doby co ho mam tak mi kafe bez nej fakt nechutna, staci trochu vetsi sila a je uplne jina chut

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 22.53

Tak někdo kafe nepije a radši lyžuje ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 12. 2019, 23.06

To asi nebude nas pripad

Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Eliška Kozlova, 24. 12. 2019, 22.59

Byl tam

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 12. 2019, 23.05

Tak to je fajn pokud sis prala tento

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 24. 12. 2019, 23.06

Kafe nepiju..lyže taky nebyli..nic..budou slevy po vánocích?já si poradím i bez Ježíška..

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 23.07

Já právě myslela tebe vím že ho nepiješ ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 12. 2019, 8.10

To ja si taky poradim s penizky co jsem dostala, ale uz vidim ty fronty a je mi zle

patricia077

patricia077, 25. 12. 2019, 10.35

Penízky se neztratí vydrz až nebudou fronty ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 12. 2019, 10.43

To je taky pravda, stejne ry akce jsou pochybne

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 10.02

Zdraví a bohužel teda ne moje ale syna opět

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 12. 2019, 9.05

Já si minulý týden koupila lednici ? jinak syn si lehl pod stromeček jako dáreček ?

Lenka Kořánová (Lenička)

Lenička, 24. 12. 2019, 9.31

To je obrovský dárek na celý život.?

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 12. 2019, 22.51

No vidim to spis na par let, v dnesni dobe moc veci nevydrzi. Jinak ditete se fakt nelze zbavit

Katka

Katka, 24. 12. 2019, 11.06

Nám odešla včera varná konvice. Takže mám novou, modrou ?Hodí se mi k lince, takže to byla jasná volba.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 12. 2019, 11.17

Já mám kuchyň v červené a je pravda, že by se mi hodila i taková konvice, ale naše pořád žije

Katka

Katka, 24. 12. 2019, 11.36

Nenápadně ji rozbij ?manžel tu naši už 2x spravoval, ale teď už si nebyl jistý bezpečností, takže jsem svolila koupit novou. Bohužel teď se to vyrábí tak lajdacky, že ani ty drahé nevydrží ?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 12. 2019, 11.55

Ta naše je extra a úsporná a manžel by stejně zase koupil tu úspornou a ta v červené není ale zase mám horkou vodu hned bez čekání

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 24. 12. 2019, 14.35

nevím jak je to s konvicemi teď, ta moje veteránka je pořád v pohodě, párkrát za rok jí vyčistím octem a je furt jako nová, mám jí nějakých 5 - 6let

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 15.32

Mne manžel poučoval proč vařím vodu v konvici když to umí geniální kávovar ale ze furt hlasi že chce odvapnit apod?

Katka

Katka, 24. 12. 2019, 16.21

No my odvapnujeme taky, ale chyba je v tom kontaktu s nádstavcem. Už to spravoval 2x,ale za chvíli to zase smrdí a přehřívání se. My kupujeme jen nerez neplast. Tahle nevydržela ani ty 2 roky.

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 22.20

U nás nesmrdí jen hlásí a otravuje ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 12. 2019, 22.54

To chce unie aby kdyz se vec rozbije sla opravit jako driv a nemusela se cela vyhodit, ze nejde opravit nebo ze se oprava nevyplati. Tohle je snad prvni rozumna vec co tam padla, a nejen ze nam usetri penize ale snad budou i mensi skladky

Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 24. 12. 2019, 8.36

Mikrovlnku a tu už jsem si i rozbalila

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 24. 12. 2019, 8.16

Vždy si přeji to co potřebuji. Nedávno se mi rozpadl sušák, takže nový sušák, pár drobností do kuchyně, domácí pantofle, klasika ponožky, svetr atd. takové užitečné věci a k tomu maličkost něco na čtení no a ještě mi manžel pořídil skříňku pod umyvadlo

Katka

Katka, 24. 12. 2019, 11.07

Mikinu jsem si koupila včera sama. Musím si vše zkusit ?padne jak ulita, nesmím moc přibrat ?

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 13.53

Ty nepriberes

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 24. 12. 2019, 22.39

Ono se dá přibrat i t těch zelených klíčku co jí Katka..že jo Katko?????????

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 25. 12. 2019, 0.06

Tak já mám štěstí na dobrou rodinu, tchýně je úžasná ženská, bezva kamarádka, taková druhá maminka, mám jí moc ráda. Celá manželova rodina je skvělá švagrovou beru jako ségru, protože moje vlastní ségra je ... no však víš jak

Katka

Katka, 25. 12. 2019, 20.45

Já žádné klíčky nejím ?teď jsem povečeřela arabesky ?

Lenka Hofbauerová (Leňulka)

Leňulka, 24. 12. 2019, 14.30

Tak já nosím svetry a tam není moc co zkazit dostávám oblečení běžně i od tchýně a švagrové a nikdy nekoupili špatně

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 15.32

Tchýně ti kupuje oblečení? No to by byla moje noční můra

Katka

Katka, 24. 12. 2019, 16.29

Tchyně nekupuje už ani nic dětem, protože buď koupila malé nebo velké. Letos se výjimečně trefila do barvy i velikosti pro dceru ?

patricia077

patricia077, 24. 12. 2019, 22.21

Moje tchýně hodně překvapila trefila se mi do vkusu