Katka, 2. 9. 2020, 18.47
Mateřídoušku máme, zatím jsme používali jen na kašel. Díky za tip.
patricia077, 1. 9. 2020, 12.17
Tak na únavu bych něco potřebovala, jak se ochladilo a furt prší, do toho první školní den, nová práce atd tak potřebuji nějakou hodně velkou vzpruhu