Lucie Chmielová (snany)

snany, 6. 8. 2020, 12.37

Já mám " prázdniny" ( těžko někomu vysvětlovat, že čerpám dovolenou ) od začátku července a taky jsem občas unavená, ale dávám za vinu počasí ( prší nebo naopak extrémní teploty). Jinak jsem plná energii a na děti skoro pořád sama a mám tu často i děti od sousedů a k tomu maluji dům, starám se o zahradu a jako bonus máme kuřata. Manžel je stále unavený. Šíleně jsem byla unavená v těhotenství.

jitka46

jitka46, 6. 8. 2020, 23.42

Ten déšť tomu asi nepomáhá. To je pravda. Ale zase je všechno zelené.

Lucie Chmielová (snany)

snany, 7. 8. 2020, 1.13

Rajčata moc nadšená nejsou

patricia077

patricia077, 9. 8. 2020, 10.15

Letos celkově úroda není nadšená ani my

Katka

Katka, 6. 8. 2020, 11.11

Počasí je jak na houpačce, citlivým lidem ty výkyvy tlaku, častý déšt a bouřky vadí.