mckvak, 4. 12. 2015, 11.04
Podle obrazku vypaaji lakave
joice, 18. 11. 2015, 12.59
vyzerajú božsky, mám na ne veľkú chuť
Estrela113, 29. 7. 2015, 18.55
Určtiě vyzkouším, vzhledem k tomu, že se tam dává málo mouky doufám, že to bude dobré i z bezlepkové.
inglulie2, 28. 7. 2015, 11.21
Ty vypadají super!
lenka.kalabova, 23. 7. 2015, 12.55
To bude dobrota!!