Kristy Sim, 17. 1. 2016, 19.23
Pěkný příběh. Snad to vydrželo i s novým začátkem-porodem =)
Katka, 12. 1. 2016, 19.05
Taky jsem byla velmi natěšená a hned vzbudila brzo ráno manžela, zavolala rodičům a pochlubila se v práci.
Petra Schoberová, 12. 1. 2016, 13.47
nádherné