Zdeňka Slimáčková (Zdeňka S.)

Zdeňka S., 3. 8. 2016, 22.54

No nevím, snad na tu zimu...

jitka46

jitka46, 13. 7. 2016, 22.57

znám, ale připadá mi to dost zbytečné

Pavla Bartošíková (Pavla33)

Pavla33, 4. 7. 2016, 20.22

tak bez oho se obejdu

Petr Střihavka (Bellissima)

Bellissima, 11. 6. 2016, 16.48

na zimu jediny mozny zpusob jak ovladat telefon. Drive to stejne bylo jednodussi kdyz telefony mely tlacitka

Jitka Dymáková (tehuzu.jitka)

tehuzu.jitka, 14. 5. 2016, 10.39

máme doma

Zuzana Lišková (Zuzka Čtvrtečková)

Zuzka Čtvrtečková, 31. 3. 2016, 21.57

Mám rukavice na zimu, ale stejně je moc nepoužívám

nikihiphop

nikihiphop, 12. 3. 2016, 22.21

V zimě ideální

Jana Kamírová (jajulaš)

jajulaš, 29. 2. 2016, 14.01

ještě že takové vymoženosti nepotřebuji

Katka

Katka, 28. 2. 2016, 11.32

jednou za čas displey otřu a ušetřím za rukavice ;o)

Petra Schoberová (Petra Schoberová)

Petra Schoberová, 28. 2. 2016, 3.35

ja slyšela že moc dpbré nejsou ale když čtu že jste spokojené, asi příští zimu vyzkoušíme