Petra Smolová (ppetaa27)

ppetaa27, 25. 2. 2016, 9.44

Chtela bych tak do roka. Syn si zvykl u kojeni usinat, takze bych byla rada, aby aspon po tom roce mohl obcas uspavat i tatinek

Lucie Chlumecka (louskacek2)

louskacek2, 25. 2. 2016, 6.30

Ja bych rada do roka ale jsem na kojeni momentalne zavisla:-) takze milacka nasilim odstavovat nebudu:-)

Lucie Chlumecka (louskacek2)

louskacek2, 25. 2. 2016, 6.30

Ja bych rada do roka ale jsem na kojeni momentalne zavisla:-) takze milacka nasilim odstavovat nebudu:-)

Dagmar Veverková (dáša)

dáša, 24. 2. 2016, 21.39

To je fajn, že je tu spousta maminek co kojily dlouho, já znám jen maminy co toho nechaly po pár měsících. Syn se zatím kojí. 2,5 roku.

Andrea Maloch (Kama)

Kama, 24. 2. 2016, 20.54

Dceru 2,5roku,do 4let byla na prsu,a doteď neusne sama,protože usínala u kojení.Syna 6měsíců,už si s tím jen hrál,tak jsem odstavila.I tak jsem chtěla kojit max.rok,abych nedopadla jako s dcerou

Nikol Vacková (Kolicitta)

Kolicitta, 24. 2. 2016, 20.42

Plánovala jsem do 18 měsíců, ale dcera se v 16 m odstavila sama, takže jsem vlastně byla spokojená, že to šlo tak v pohodě a relativně v dobu, kdy jsem chtěla. Se synem plánuji také do 18, teď mu je rok, tak uvidíme, jak nám to půjde dál

Kateřina Mokřičková (Minnie)

Minnie, 24. 2. 2016, 20.22

Do 3 let a měsíce, přestala jsem z důa dalšího těhotenství a bolestivých bradavek. Teď druhé dcerce je 6,5 měsíce a doufám že opět budu kojit dlouho.

renata Singh (benca)

benca, 24. 2. 2016, 20.16

par mesiacov, tak mi bolo z toho do placu, mlieko som mala, ale malicka bola z toho hladna

Lucie Chlumecka (louskacek2)

louskacek2, 25. 2. 2016, 6.29

tak treba druhe dite vynahradi neveste hlavu a nesmutnete. Ja prvni dceru nemohla kojit z mych zdravotnich problemu a ted syn 5 mesicu kojen a zatim koncit nehodlam:-)

dáša Petrášová (dasza)

dasza, 24. 2. 2016, 18.15

Prvniho 10m.odstavil se sam pres den.v noci sem byla dudlik a to sem odmitla..druha 15m.ale vzala sem ji to taky nasilim ze dne na den.pac sem byla dudlik co 10min