Petra Schoberová, 4. 5. 2016, 20.43
tak to musím vyzkoušet, už pul roku nekupujeme prací prášek a dělam domací gel a super, aviváž moc ráda vyzkouším
Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 21.28
Zajímavé, doma mám zrovna kondicionér, co nepoužiju 3:-) Jak dlouho vydrží? Nebo se musí spotřebovat hned?
Liskovyorisek, 5. 12. 2014, 20.44
Zajímavý recept - chtěla jsem se zeptat - jak je to s octem a pračkou? Neničí nějak ty vnitřní části pračky?