Lenka B.-763

Lenka B.-763, 11. 12. 2014, 9.28

Syn má 11 a dcerka 3,5 roku.O penízkách se bavíme tak od těch tří let.Děti chodí spolu kupovat do cukrárny sladkosti.Starší si šetří do pokladničky a občas si přispěje na nějaký větší dárek.Kapesné dostává od 1.třídy zš

Katka

Katka, 3. 12. 2014, 10.49

syn teď dostal pokladničku ve 3 letech, o penězích se bavíme, dcera má 7 let a začala chodit do první třídy, tak asi od nového roku zavedeme kapesné, nedávno mě překvapila, když po shlédnutí reklamy na dobrého anděla, vytáhla z prasátka 127,- a řekla, mami tak jim to pošli ;o)

Kateřina Sikorová (Estrela113)

Estrela113, 4. 12. 2014, 20.57

Tak to je dcerka moc šikovná. Syn prasátko už měl, ale rozbilo se a Ježíšek donese nové. Tak snad se mi ho také podaří tak vychovat, aby se o penízky dělil s potřebnými.