Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): andrejka3741, 29. 10. 2018 8.14
Poprve jsem zkusila tvorit z vlny-chobotnice. Napoprve to neni spatne ☺ Urcite budu pokracovat a doladim detaily.
1 fotografií
Diskuze k této stránce (0 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Zatím zde není žádný příspěvek.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions