Bolest žaludku v 1. trimestru

zobrazeno 3136×

Vložil(a): Martaaa, 19. 10. 2018 11.04

Jsem ve 14. tt a již téměř tři týdny mě trápí silné bolesti žaludku, zvláště večer mám horní břicho pod žebry jako kámen, navaluje se mi na zvracení. Máte zkušenost, čím si ulevit?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 22. 10. 2018, 4.51

Ještě chci dodat pokusit se omezit nadýmavé potraviny

Aliisha

Aliisha, 21. 10. 2018, 7.30

To je v těhu normální. Něco málo sněz. Třeba poškoty. Musí se to přetrpět.

Žofinka

Žofinka, 20. 10. 2018, 10.05

Ještě bych se zkusil a méně předklánět a tím pádem tlačit na žaludek

Nikoll, 20. 10. 2018, 8.55

Mě pomáhal meduňkový čaj, pila jsem ho každý den, někdy ráno i večer, a přešli i nevolnosti ...

zuzkagodarova, 20. 10. 2018, 8.31

ja som mala to iste, stale mi hovorili treba vydrzat ale je to tazke, lebo nic nepomahalo, len ked som si dala slaninku

Zdeňka S., 19. 10. 2018, 21.54

To přejde, vydrž no i když pak se zase nevyspíš kvůli rostoucímu břichu Mě pořád strašně pálela žáha..

L.janicka.l

L.janicka.l, 19. 10. 2018, 21.47

Me pomohlo, dat si zazvorove lizato. Obcas snist i neco sucheho, ale k tehu to patri, pockej jeste chvilku a bude lip

Ketris

Ketris, 19. 10. 2018, 20.47

Pred spanim si dat suchy rohlik, tohle mi fakt pomhalo!

vaniilla, 19. 10. 2018, 18.09

Mne pomahalo jidlo. Kdyz jsem nejedla, zvracela jsem.

V007A, 19. 10. 2018, 16.03

Vydržet,nic jiného,bude lépe. Pohodlnější prádlo.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů