Váš košík je zatím prázdný
Filtrování (důležité je to, co je důležité pro vás)
Test na cukrovku
vložil(a): Alexandra, 8. 10. 2014
Ahoj, byla jsem na cukrovkovém testu a po prvním odběru a hlavně po vypití té "dobroty" se mi udělalo nějak blbě. Motala se mi hlava a cítila jsem slabost. Hodnoty testů mám v...
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions