Je nutná žádanka ke gynekologovi?
zobrazeno 999×
Vložil(a): Odynka, 11. 3. 2020 21.56
Zdravicko:) nevite jestli je potreba (kdyz si chci nechat předepsat antikoncepci a u gynekologa jsem ještě nebyla) nutná žádanka?jak to funguje? Předem děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 12. 3. 2020, 7.09
Není potřeba
Lenourecek, 11. 3. 2020, 22.21
Žádanka není potřeba, jen si najdete gynekologa, který přijímá nové pacientky a objednáte se k němu
Janako, 11. 3. 2020, 22.11
Žádanka neni potreba.